Michalovce v nájazdoch so Slovanom, Trenčín bojoval v Miškovci

Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce zvíťazili v piatkovom domácom zápase 29. kola Tipos extraligy nad Slovanom Bratislava 2:1 po samostatných nájazdoch. Hráč Dukly Trenčín nedali Miškovcu na domácom ľade žiadnu šancu a zvíťazili rozdielom triedy 7:3.

DVTK Miškovec – HK Dukla Trenčín 3:7 (0:1, 0:4, 3:2)
Góly: 46. Ostberger (Vas), 47. Magosi (Miskolczi), 60. Flick (Vojtkó, Anderson) – 15. Švec (Reddick), 23. Sádecký (Švec, Ackered), 33. Rehuš (Reddick, Sádecký), 37. Ackered (Kukučka), 40. Valach (Paukovček, Hecl), 48. Valach (Paukovček, Bezúch), 60. Reddick (Hecl)

HK Dukla Ingema Michalovce – HC Slovan Bratislava 2:1 pp a sn (0:0, 1:1, 0:0 – 0:0, 1:0)
Góly: 28. Zekucia (Hickmott, Török), rozh. sam. nájazd Galamboš – 34. Kytnár. Rozhodovali: Müllner, Šefčík – Hercog, Beniač – Gajan st.

Sumár zápasu HK Dukla Michalovce – HC Slovan Bratislava:

Prvá tretina v znamení zranenia Gašpara

Domáci hneď v úvode zápasu nevyužili presilovú hru, postupne sa predviedli prvými zákrokmi obaja brankári. Nepríjemný moment pre hostí nastal v 8. minúte, keď po súboji Mudráka s Gašparom zostal útočník Slovana s veľkými bolesťami na ľade a po zranení v hornej časti tela putoval do nemocnice. Mudrák dostal trest do konca zápasu, ale dlhú presilovku Slovan nevyužil. Dve početné výhody mali potom k dispozícii aj Michalovčania, ale gól v prvej tretine nepadol.