eReport.sk
Klaudia Krištofová, Michal Krištof Zdroj: fb

Môj manžel hrá v KHL, je preto horší? Všetci chlapci hrajúci v Rusku chcú mier, vyznala sa Krištofová


Podľa Krištofovej sú slovenskí chlapci hrajúci v KHL slušní, dobrí ľudia, ktorí robia iba to, čo ich baví a napĺňa, všetci chcú mier a pokoj, preto prosí, aby sa nevytváralo napätie a konflikty a aby ľudia neverili všetkému v médiách.

Klaudia Krištofová, manželka slovenského hokejistu Michala Krištofa, na sociálnej sieti pridala status, v ktorom sa vyjadrila k téme pôsobenia slovenských hokejistov v ruskej KHL. Dres ruského Soči totiž oblieka aj jej manžel.

Dobrí chlapci, ktorí chcú mier

Pred pár dňami hokejový zväz oznámil, že ani jeden zo slovenských hráčov z KHL sa nepredstaví na májových majstrovstvách sveta v Česku. Zväz to alibisticky odôvodnil tým, že samotní hokejisti to z rôznych príčin odmietli. Podľa zákulisných informácii to niektorí odmietli najmä preto, aby neboli pranierovaní v médiach a neboli na nich vedené osobné útoky. Ako písal eReport, hokejový zväz okrem toho vo svojom stanovisku zavádzal.

A práve na ataky na hokejistov z KHL reagovala manželka jedného z nich. „Nezvyknem sa verejne vyjadrovať a už nie k vážnejším témam, pretože sto ľudí, sto chutí. Ale už sa nás to osobne dotýka,“ začala v statuse Krištofová.

Mohlo by vás zaujímať

„Áno, môj manžel hrá v KHL, hrá v Rusku, je o niečo horší? Celý život oddal hokeju, makal a odopieral si veľa vecí a dostal šancu hrať v jednej z najlepších líg na svete. A využil túto možnosť. A že to prišlo v nepriaznivom čase? Áno, prišlo, bohužiaľ. Ani jeden z našich chlapcov, ktorí hrá v Rusku, nepodporuje vojnu, o tom sa nemusíme ani baviť. Kto si to myslí, je absolútny blázon,“ píše ďalej manželka útočníka.

„Môj muž, aj ostatní slovenskí chlapci hrajúci v KHL, ktorých osobne poznám, sú slušní, dobrí ľudia, ktorí robia iba to, čo ich baví a napĺňa. Všetci chcú mier a pokoj, tak prosím, nevytvárajme napätie a konflikty medzi sebou a neverme všetkému, čo sa dočítame,“ dodala na záver.

Zdroj: sport24

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Môj manžel hrá v KHL, je preto horší? Všetci chlapci hrajúci v Rusku chcú mier, vyznala sa Krištofová

Odoberať
Upozorniť na
30 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne