eReport.sk
Ivan Ďatelinka v súboji s Jozefom Tibenským, foto:tasr

Spoznali sme dvojice play-off: Košice vyzvú Nové Zámky, Slovan proti Nitre

V predkole play-off hokejovej Tipos extraligy narazí Trenčín na Banskú Bystricu a Košice sa stretnú s Novými Zámkami. Rozhodlo o tom nedeľné záverečné 50. kolo základnej časti. Po ňom je známa aj ďalšia štvrťfinálová dvojica, tretí Poprad sa stretne so šiestou Detvou.

Trenčín vyzve Banskú Bystricu

Trenčianska Dukla si ustrážila siedmu priečku v tabuľke vďaka víťazstvu 5:3 v Poprade. Ôsme miesto obsadili Košice, ktoré v záverečnom kole prehrali v Nových Zámkoch 3:4 po predĺžení. Novozámčania zostali na deviatej priečke, takže na Košičanov narazia aj v predkole (kvalifikácii) play off. To štartuje v stredu 24. marca na ľadoch Trenčína a Košíc. Poprad nedokázal v tabuľke predstihnúť druhé Michalovce a skončil v dlhodobej časti na treťom mieste.

Slovan privíta húževnatú Nitru

Michalovčania si poradili doma 4:1 s Nitrou, ktorá tak zostala na piatej priečke, čo znamená, že štvrťfinálovú sériu so štvrtým Slovanom začne v Bratislave. „Belasí“ si poistili štvrté miesto triumfom 2:0 nad desiatou Banskou Bystricou. Už istý držiteľ Pohára Dušana Pašeka Zvolen, ktorý si zaistil prvenstvo v základnej časti už v piatkovom 49. kole, na záver uspel v Detve 4:3.

DVTK a Liptovský Mikuláš v sezóne skončili

Sezóna sa v nedeľu skončila pre jedenásty Miškovec a dvanásty Liptovský Mikuláš. S ročníkom sa rozlúčili vzájomným súbojom, v ktorom vyhral DVTK na Liptove 5:3.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Spoznali sme dvojice play-off: Košice vyzvú Nové Zámky, Slovan proti Nitre

Hokej

Tipos liga

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php