Kladno môže ľutovať
Július Hudáček, foto:tasr

Kladno môže ľutovať: Hudáček je v Nemecku obľúbený! Klubu sa po jeho príchode mimoriadne darí

Kladno môže ľutovať! Slovenský hokejový brankár Július Hudáček slávil v piatom zápase v drese Frankfurtu štvrté víťazstvo. V piatkovom stretnutí nemeckej DEL výrazne pomohol k triumfu „levov“ na ľade Schwenninger Wild Wings 3:2 po samostatných nájazdoch. Uvádza portál teraz.sk

Hudáček je v Nemecku obľúbený

Hudáček vykryl v riadnom hracom čase a predĺžení 35 z 37 striel súpera, v rozstrele ho neprekonal ani jeden z piatich domácich hráčov. O triumfe hostí rozhodol v piatej sérii Dominik Bokk. Frankfurt pritom prehrával ešte v 51. minúte 0:2. V tabuľke si drží desiate miesto, znamenajúce postup do predkola play off.

1. Kladno môže ľutovať
  2. Objektívna žurnalistika
  3. Marián Kéry

Na doposiaľ nesmierne úspešne pôsobenie slovenského brankára Júliusa Hudáčka v nemeckom tíme zrejme trpko reaguje aj samotný exzamestnávateľ z Kladna. Tam pôsobil Hudáček len niečo málo cez dva dni, kedy vedenie klubu na popud fanúšikov či kritike Dominika Hašeka so slovenským hokejistom rozviazal kontrakt pre jeho niekdajšie pôsobenie v kazašskom tíme Barys Astana.