Brankár Bratislavy Capitals, foto:instagram

Bratislava Capitals prehrali na ľade lídra Grazu 4:5

Hokejisti iClinic Bratislava Capitals prehrali v piatkovom dohrávanom zápase 8. kola medzinárodnej IHL na ľade rakúskeho Moser Medical Graz 99ers 3:5. Zverenci trénera Rostislava Čadu ťahali za kratší koniec druhýkrát za sebou, v stredu prehrali na ľade Hydro Fehérvár AV 19 2:3 po nájazdoch.

Capitals mali výborný vstup a po 177 sekundách viedli 2:0, keď v priebehu jednej minúty skórovali Lapšanský a Hults. Domáci však zareagovali bleskovo, v 7. minúte už bolo vyrovnané 2:2. V druhej tretine padol len jeden gól, dve sekundy pred sirénou poslal Graz prvýkrát v zápase do vedenia MacKay. V úvode tretej časti vyrovnal Bezák, ale z víťazstva sa napokon Graz tešil a upevnil si vedúcu pozíciu v lige. Na 5:3 upravil druhým gólom v zápase MacKay, hostia už iba znížili v 59. minúte po presilovkovom góle Bubelu.