milan škriniar, luxusné lietadlo, futbalista, slovensko
Milan Škriniar, foto:ig/m.skriniar

Škriniarov Inter otočil duel s Benátkami: V nadstavenom čase rozhodol kanonier Džeko!

Futbalisti Interu Miláno v zostave so slovenským obrancom Milanom Škriniarom zdolali v sobotnom dueli 23. kola talianskej Serie A Benátky 2:1 a poistili si vedúcu priečku v tabuľke. Na čele majú päťbodový náskok pred mestským rivalom AC, ktorý sa v nedeľu stretne v šlágri s Juventusom Turín.

Prehrávali od 20.minúty

Líder od 20. minúty prehrával po góle Thomasa Henryho, „nerazzurri“ sa však podarilo skóre otočiť. V 40. minúte vyrovnal Nicolo Barella a v nadstavenom čase rozhodol o vydretom triumfe favorita Edin Džeko. Inter sa tak po remíze v Bergame vrátil späť na víťaznú cestu. Škriniar odohral za domácich celý zápas.

Bude vás zaujímať:

1. Smerák Kéry o šampiónovi Djokovičovi
  2. Kapitán futsalistov Slovenska Peter Kozár.

Ďalší súboj medzi Janovom a Udinese Calcio sa skončil bezgólovou remízou. Pre domácich, ktorí sú v zóne zostupu, je to už dvadsiate ligové stretnutie za sebou bez víťazstva.