Poriadna blamáž: Ronaldo Al Nassr deklasoval Messiho Inter Miami!

Poriadna blamáž! Tak toto si legendárny Lionel Messi určite za klobúk nedá! Futbalisti saudskoarabského tímu Al Nassr zdolali v ostro sledovanom prípravnom zápase účastníka zámorskej MLS Inter Miami hladko 6:0. Najväčšia hviezda domáceho tímu Cristiano Ronaldo nezasiahla do zápasu pre zranenie, v drese hostí sa Lionel Messi dostal na trávnik až v 83. minúte.

Poriadna blamáž

Ronaldo má problémy s lýtkom, vo štvrtok večer sledoval duel iba z tribúny v Kingdom Aréne. Messi začal zápas iba medzi náhradníkmi, pretože argentínska hviezda mala údajne problém s podkolennou šľachou z pondelkového zápasu proti Al Hilal (3:4).

Mohlo by vás zaujímať:

1. R. Glück a E. Kaliňák

Trojgolovy Talisca a skvostné zakončenie Laporteho

Účastník Saudskej Pro League viedol po úvodných 12 minútach už o tri góly, keď sa presadili útočník Otavio, stredopoliar Anderson Talisca a obranca Aymeric Laporte. Tretí gól domácich padol kurióznym spôsobom. Laporte rozohrával priamy kop z vlastnej polovice, všimol si, že brankár Miami Drake Callender stojí ďalej od brány a loptu poslal za jeho chrbát. V 32. minúte sa zranil domáci brankár David Ospina, jeho spoluhráči po prestávke zvýšili vedenie. Talisca premenil pokutový kop a neskôr zavŕšil hetrik, skóroval aj Mohammed Maran. Messi nastúpil na posledných šesť minút už sa stavu 6:0, keď nahradil Leonarda Campanu. Duel rozhodovala Švajčiarka Esther Staubliová.

Zdroj: tasr/eReport