eReport.sk
Europoslanec Ivan Štefanec (KDH) si chcel kopnúť do futbalového Slovana Bratislava, kopol si však do vlastnej nohy. Foto: tasr

Europoslanec Štefanec si kopol do futbalového Slovana, takúto tvrdú odozvu však určite nečakal

Odohratie prípravného futbalového zápasu medzi Slovanom Bratislava a Dynamom Moskva si všimli aj v europarlamente. Teda niežeby ho tam riešili poslanci, ale zaujalo to nášho zástupcu tam. Ivan Štefanec (KDH) sa pohoršoval nad tým, že si slovenský majster dovolil nastúpiť proti v súčasnosti tretiemu tímu najvyššej ruskej súťaže. Zaradil sa tak medzi tých, ktorí miešajú šport do politiky, a ktorí možno nejedia ani ruské vajce a nepochutnávajú si na ruskej zmrzline.

Na štadióne ho už neuvidia

ŠK Slovan Bratislava musí byť mimoriadne sklamaný nielen z toho, že sa ich najväčší a najvernejší fanúšik postavil tak zásadne proti tomuto súboju s ruským tímom, ale aj z toho, že ich nepríde podporiť v play off zápase Európskej konferenčnej ligy. Ako píše Štefanec v statuse, to, že Slovanisti hrali na sústredení v Katre proti Dynamu Moskva je – neskutočná hanba. „Futbalový Slovan odohral potajomky (?!) zápas s tímom z krajiny, ktorá dennodenne vraždí nevinných ľudí na ich území. Som znechutený a smutný. Futbal mám rád, ale nemám rád vrahov a kolaborantov,“ vyznal sa hneď v úvode Štefanec.

Zbohom, Slovan a ľudia, ktorí nechápu hodnotu života…

Ivan Štefanec, slovenský europoslanec za KDH

Europoslanec sa pochválil, že Slovanu fandil najmä v pohárovej Európe, ale už ho na štadióne neuvidia. A to ani na play off EKL so Sturmom Graz. „Na tento zápas som sa tešil a už mám aj kúpený lístok, ale toto je za čiarou. Zbohom, Slovan a ľudia, ktorí nechápu hodnotu života…,“ dodal na samý záver. Slová Ivana Štefanca ale poriadne „naštartovali“ občianskeho aktivistu Mira Heredoša, ktorý si v statuse venovanom futbalovému fanúšikovi Ivanovi Štefancovi veru servítku pred ústa nedával. „To, čo dal europoslanec Štefanec, je vrchol,“ začal Heredoš pozvoľna, aby vzápätí pomaly „prikladal pod kotol“.

Americký farizej v drese KDH

„Kydá na Slovan Bratislava zato, že hral s Dinamom Moskva. Píše, že „neznáša kolaborantov a vrahov“, a že so Slovanom skončil, pretože to čo urobili je ľudský hyenizmus, ľudia nepoznajú hodnotu života. Pane, prosím vás, vy ste sa už celkom pomiatol? To hovoríte vy, ktorý ste desaťročie pracoval v americkej nadnárodnej spoločnosti COCA-COLA v čase keď USA viedli rôzne konflikty na svete? To hovoríte vy, ktorý v roku 2003 a 2004 (v čase invázie USA do Iraku) pôsobil dokonca v nadnárodnej pozícii a boli ste dokonca riaditeľom firmy pre medzinárodnú integráciu COCA-COLY a sedeli ste vo Viedni?“ púšťa sa už zostra do Štefanca.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Podvod na voličov!

„V čase, kedy USA pod „falošnou vlajkou“ výroby zbraní hromadného ničenia v Iraku napadlo tento štát, zavraždili prezidenta Husajna a v dôsledku invázie za roky zomrelo cez 1 000 000 ľudí? Kde ste boli vtedy? Kde ste sedeli? Na teplom fleku v americkej firme, tej Ameriky, ktorá zabíjala v Iraku nevinných ľudí!,“ vykričal Heredoš Štefancovi to, čo sa mu zrejme ani len neprisnilo. „Verejne sa hanbite, ste americký poskok a obielený hrob; farizej z KDH,“ zaklincoval to občiansky aktivista na samý záver.

Zdroj: FB / Ivan Štefanec a FB / Miro Heredoš


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Europoslanec Štefanec si kopol do futbalového Slovana, takúto tvrdú odozvu však určite nečakal

Odoberať
Upozorniť na
103 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal