eReport.sk
Futbalisti ŠK Slovan Bratislava. Zdroj FB Slovan Bratislava
Futbalisti ŠK Slovan Bratislava si v prípravnom zápase s Dinamom Moskva nezahrajú. Zdroj: FB / ŠK Slovan Bratislava

Zápas ŠK Slovan Bratislava a FC Spartak Trnava si vyžiada viaceré obmedzenia


Pozor! V súvislosti s nedeľným zápasom ŠK Slovan Bratislava a FC Spartak Trnava na Národnom futbalovom štadióne v bratislavskom Novom Meste avizuje mestská časť s organizátormi bezpečnostné i dopravné obmedzenia.

Na dodržiavanie verejného poriadku bude dohliadať aj štátna a mestská polícia. Zápas bol vyhlásený za rizikové podujatie. TASR o tom informovali z novomestského miestneho úradu.

Z bezpečnostných dôvodov bude od 8.00 do 21.00 h uzavretá celá Ulica Viktora Tegelhoffa. Od 15.30 h bude uzatvorené aj neďaleké detské ihrisko. Bezpečnostné opatrenia budú aplikované aj počas presunu fanúšikov FC Spartak Trnava autobusmi zo Zlatých pieskov, kde im polícia odporúča parkovať. Dopravné obmedzenia potrvajú počas celého dňa.

Mohlo by vás zaujímať:

Mestská časť žiada obyvateľov okolia futbalového štadióna, najmä obytného súboru Nová Doba, aby v deň zápasu neparkovali svoje autá na Ulici Viktora Tegelhoffa. Vozidlá odporúča preparkovať už skoro ráno. Na parkovanie môžu využiť napríklad ulicu Za kasárňou.

Polícia zároveň upozorňuje na možné obmedzenia v cestnej premávke v blízkosti štadióna pred a po ukončení športového podujatia. „Ide predovšetkým o Ulicu Viktora Tegelhoffa, Bajkalskú a Vajnorskú ulicu,“ priblížila.

Obyvateľov žiadajú o trpezlivosť a zvýšenú pozornosť, návštevníkov o rešpektovanie bezpečnostných pokynov. Polícia apeluje aj na rešpektovanie pokynov polície. Futbalový zápas sa má začať o 17.30 h.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zápas ŠK Slovan Bratislava a FC Spartak Trnava si vyžiada viaceré obmedzenia

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal