eReport.sk
Ramón da Silva v súboji o lotpu, foto:ig/astrencin

Trenčín si poistil služby skúseného obrancu, Sereď sa chce v lige zachrániť

Slovenský futbalový klub AS Trenčín podpísal novú zmluvu s brazílskym stopérom Ramónom Rodríguesom da Silvom. Trénerovi Stijnovi Vrevenovi bude k dispozícii v zápasoch nadstavby o titul.

Tridsaťročný hráč podpísal v závere minulého týždňa zmluvu do konca tohto ročníka. Do tímu sa vrátil po viac ako piatich rokoch. Ramón prišiel do Trenčína pred štartom zimnej prípravy. Po dlhom výpadku však musel najskôr presvedčiť o svojej výkonnosti v tréningovom procese a v rámci prípravných zápasov. ŠKF Sereď vystužil obranné rady Matúšom Kuníkom. Dvadsaťtriročný zadák, ktorý si počas uplynulej jesene obliekal dres konkurenčného FC Nitra, sa s vedením klubu dohodol na spolupráci do konca tejto sezóny.

„Som veľmi rád, že som sa dohodol so Sereďou, že mi dala šancu, aj keď som bol na začiatku zranený. Dúfam, že sa dostanem do formy a pomôžem klubu k záchrane v súťaži. Trénera Geriho poznám z Nitry, je veľmi dobrý tréner, poznám jeho trénerské metódy. Teším sa na vzájomnú spoluprácu,“ citoval pravého obrancu oficiálny web Serede.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Trenčín si poistil služby skúseného obrancu, Sereď sa chce v lige zachrániť

Futbal

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti