eReport.sk
Marek Hamšík

Prestupová bomba: Marek Hamšík by mal posilniť Slovan Bratislava!

Najskôr sa mal vrátiť do Číny, potom sa objavili špekulácie o odchode do Ruska, ale napokon má byť všetko inak. Marek Hamšík by sa počas tohto týždňa mal stať novou posilou ŠK Slovan Bratislava. A to aj napriek tomu, že je zmluvne stále viazaný s Ta-Lienom Pro. Ako je to možné?

Prestup s obmedzením do Slovana

V Číne má podľa našich informácií rozviazať kontrakt a so štatútom amatéra následne putovať na hosťovanie do Slovana. Transferové okno na Slovensku je už zatvorené a toto je jediná možnosť, ako by mohol posilniť klub, z ktorého v roku 2004 odišiel do talianskej Brescie. Náš reprezentačný kapitán najskôr riešil presun do Číny, kde sa mal pred začiatkom novej sezóny (štart 20.4.2021) hlásiť svojmu zamestnávateľovi, ale komplikácie s karanténou jeho odlet oddialili. A preto je stále na Slovensku, kde trénuje spolu s klubom FK Železiarne Podbrezová.

Pred kvalifikáciou musí byť vo forme

Hamšík je bez súťažného zápasu od novembra minulého roka, keď v drese národného tímu nastúpil v Plzni na duel Ligy národov proti Česku. A keďže ho reprezentačný tréner Štefan Tarkovič potrebuje v závere marca na úvodné 3 stretnutia kvalifikácie majstrovstiev sveta 2022, je nevyhnutné, aby sa držal v zápasovej praxi. A možno aj to rozhodlo o priam senzačnom ťahu Slovana, ktorý po Vladimírovi Weissovi zrejme dotiahne aj príchod ďalšej veľkej ikony slovenského futbalu.

Galéria momentov Mareka Hamšíka

Posledné detaily

Na Tehelnom poli zatiaľ mlčia, ale vraj stačí už len doladiť detaily a Hamšík bude môcť byť oficiálne predstavený fanúšikom a médiám. A to by bola naozaj veľká bomba!

Foto: ig/m.hamšik


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Prestupová bomba: Marek Hamšík by mal posilniť Slovan Bratislava!

Futbal

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti