Senzácia žilinských mladíkov: V napínavom zápase porazili Borussiu Dortmund!

Tomu sa povie senzácia! Mladí futbalisti MŠK Žilina zdolali vo vyraďovacom kole mládežníckej Ligy majstrov favorizovaný nemecký celok Borussiu Dortmund. A to sa im tento husársky kúsok podaril pred vypredaným štadiónom pod Dubňom.

Senzácia žilinských mladíkov

Fanúšikovia boli svedkami víťazstva 2:1 v prospech „šošonov“. Víťazný gól strelil v 89. minúte Michal Pekelský.

1. Marián Kéry

Žilina zápas otočila

Nemecký tím poslal do vedenia v nadstavenom čase prvého polčasu Paris Brunner, ktorý sa presadil na dvakrát. Žilinčanom sa podarilo vyrovnať hneď po zmene strán. Skóroval Vladimír Vaľko, ktorý dorazil za chrbát hosťujúceho brankára strelu Timoteja Hranicu. V 89. minúte rozjasal vyše 10-tisíc divákov na tribúnach striedajúci Pekelský, ktorý sa presadil krížnou strelou po prihrávke od Mária Sauera.