tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Lajos Klein, mma zápasník, ufc
Lajos Klein. foto:ig/l.k.

MMA: Klein nečakane prehral s Trizanom: Nespravodlivé bodovanie?

Slovák Ľudovít Klein neuspel vo svojom druhom vystúpení v najprestížnejšej organizácii miešaných bojových umení. V hlavnom predzápase galavečera UFC v Las Vegas prehral v perovej váhe (do 66 kg) s domácim Američanom Michaelom Trizanom po troch kolách jednomyseľným výrokom rozhodcov (28:29, 28:29, 27:30).

Dvadsaťšesťročný Klein utrpel v jubilejnom dvadsiatom súboji v profesionálnej kariére tretiu prehru, prvú na body. Prišiel o osemzápasovú víťaznú sériu, ktorú ťahal od novembra 2017. V UFC debutoval vlani v septembri triumfom nad Shaneom Youngom z Nového Zélandu. „Toto je MMA! Prídeš naspäť silnejší! Toto je len cesta, ktorá patrí k tomuto športu. Ešte to dotiahneš ďaleko, ver mi,“ podporil tréner Attila Végh na sociálnej sieti Instagram svojho zverenca, ktorého sprevádzal priamo v Las Vegas.

O tri roky starší Trizano sa vrátil do klietky prvýkrát od mája 2019. Profesionálnu bilanciu si upravil na 9 víťazstiev a 1 prehra. Mnohé osobnosti slovenskej MMA scény si myslia, že bodovanie rozhodcov nebolo spravodlivé a ich verdikt nebol totožný so samotným zápasom.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

MMA: Klein nečakane prehral s Trizanom: Nespravodlivé bodovanie?

Aktuálne v športe

Futbal, hokej

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku