eReport.sk
Peter Pellegrini
Peter Pellegrini, zdroj: tasr

V kampani som hovoril o prezidentovi ľudí a tento sľub chcem ako hlava štátu napĺňať, odkazuje Pellegrini


Už onedlho nahradí v Prezidentskom paláci dosluhujúcu hlavu štátu Zuzanu Čaputovú Peter Pellegrini. Dnes už bývalý predseda Národnej rady bol zvolený občanmi v aprílových prezidentských voľbách.

Kampaň bola dynamická, ale aj ostrá. Každý z kandidátov ponúkal občanom niečo iné. Kým na jednej strane sa núkala akási protiváha vládnej garnitúra, na tej druhej, na strane Petra Pellegriniho zase dialóg, spolupráca a pronárodnosť.

Prezidentom ľudí

Peter Pellegrini počas kampane deklaroval, že bude prezidentom všetkých občanov, pre ktorého sú ich záujmy na prvom mieste. Tohto posolstva sa nevzdal ani po zvolení.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Peter Pellegrini
  2. Ostrá diskusia

Dlhodobo je moja sociálno-demokratická politika postavená na záujme zlepšovať život každého človeka od narodenia po seniorský vek. V kampani som hovoril o prezidentovi ľudí a tento sľub chcem ako hlava štátu aktívne napĺňať aj v podporovaní projektov, ktoré majú záujem zvyšovať kvalitu života v regiónoch . Preto aj ako prezident Slovenskej republiky chcem väčšinu času tráviť v regiónoch na stretnutiach s vami. Tak, ako som to vždy robil a vďaka tomu viem, čo vás naozaj trápi a kde treba najviac pomôcť.“ Dodáva novozvolený prezident Peter Pellegrini.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

V kampani som hovoril o prezidentovi ľudí a tento sľub chcem ako hlava štátu napĺňať, odkazuje Pellegrini

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne