eReport.sk
Viliam Tankó držaný promotérom FNC, Igor Matovič Zdroj: X (Twitter), FB IM/ koláž eReport

KOMENTÁR OĽaNO je tlupa grázlov počnúc predsedom, najnovšie to potvrdil poslanec a boxer Tankó


Tankó spôsobil škandál, keď počas boxerského zápasu svojho zverenca napadol jeho protivníka, ktorý v tej chvíli ležal na zemi. Poslanec OĽaNO bez váhania pristúpil a ležiaceho športovca kopol.

Najnovší incident boxera a poslanca Národnej rady SR Viliama Tankóa slúži ako ďalší dôkaz o toxickosti politického dieťaťa Igora Matoviča hnutia OĽaNO. Športovec Tankó nešportovým spôsobom napadol ďalšieho športovca. Môže ísť dokonca o trestný čin. Nejde pritom o prvý podobný incident. Počas predvolebnej kampane pred septembrovými predčasnými voľbami kandidát OĽaNO a kickboxer Tomáš Holkovič napadol na ulici staršieho muža. Písal o tom aj eReport.

Tlupa grázlov

Všetci ešte máme v pamäti incident kandidáta OĽaNO Holkoviča z predvolebnej kampane. Ako profesionálny kickboxer napadol bezbranného staršieho muža priamo na ulici. Udialo sa tak počas kontroverznej kampane, keď kandidáti OĽaNO doslova otravovali život ľudí terénnym autom s pripevnenými hlučnými reproduktormi. Pickup sa preslávil aj ako súčasť konfliktu medzi Robertom Kaliňákom, Richardom Gluckom a Igorom Matovičom. Šéf hnutia ho vtedy sám šoféroval a narušil ním tlačovú konferenciu strany Smer-SD.

Ako grázel sa najnovšie predviedol ďalší príslušník tejto tlupy primitívov, ktorá sa neprávom vydáva za protikorupčné politické hnutie. Škandál spôsobil, keď počas boxerského zápasu svojho zverenca napadol jeho protivníka, ktorý v tej chvíli ležal na zemi. Tankó bez váhania pristúpil a ležiaceho športovca kopol. Tankóa spacifikoval až jeden z promotérov akcie FNC.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Neštandardný režim
  2. novozvolený prezident Peter Pellegrini

Zápas bol súčasťou veľkého podujatia Fight Night Challenge (FNC) 6 v bratislavskej Tipos Aréne. Tankó je 15-násobný majster Slovenska v boxe a trojnásobný bronzový medailista z majstrovstiev Európy. Organizácia FNC sa od nešportového správania dištancovala a avizovala vyvodenie dôsledkov.

Zdroj: TikTok, Štandard

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

KOMENTÁR OĽaNO je tlupa grázlov počnúc predsedom, najnovšie to potvrdil poslanec a boxer Tankó

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne v športe

Futbal, hokej