eReport.sk

Matejičková pre eReport: Stojím si za svojim, Čaputová nebola prezidentkou slovenského národa!


Čaputová, ako prezidentka inej krajiny. Pri mikrofóne nášho redaktora Dominika sa pristavila koaličná poslankyňa Národnej rady SR Zuzana Matejičková zo strany Smer-SD. Poslankyňa sa pre portál eReport vyjadrila k viacerým aktuálnym témam.

13. dôchodky prešli

V čase rozhovoru, boli v parlamente schválené riadne 13. dôchodky. Tie dostali dokonca zelenú aj od opozičných poslancov a boli schválené ústavnou väčšinou. Matejičková bola rovnako, ako mnohí ďalší politici za toto rozhodnutie poslancov šťastná.

Určite som spokojná. Ja verím tomu, že ľudia, ktorí vybudovali na Slovensku štát, že tí, ktorí budovali našu krajinu tehlu po tehlu, tak je nehorázne, že stále nemajú adekvátny dôchodok, pretože je dôležité, aby sa ten dôchodok prirodzene zvyšoval. Snáď do budúcna budeme vediet zvyšova životnú úroveň natoľko, aby sme ich stále viac podporovali. Aby naši dôchodcovia mohli byť akousi striebornou ekonomikou,“ hovorí poslankyňa.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Peter Pellegrini
  2. Ostrá diskusia

Voľba prezidenta a referendum o vláde

Pred prezidentskými voľbami, jeden z kandidátov a jeho spriaznený tábor využili, ako nástroj kampane protivládne protesty. Voľby dopadli napokon tak, že ani to Ivanovi Korčokovi nepomohlo k tomu, aby sa stal víťazom a Slovensko tak bude mať za prezidenta Petra Pellegriniho. Nahradí v paláci dosluhujúcu hlavu štátu Zuzanu Čaputovú.

Zdroj: ereport.sk

Pán redaktor, my máme referendum v nesmiernej úcte, ale keby ste sa opýtali druhej strany barikád, ako pristupujú k referendu, napríklad takej pani Čaputovej, ktorá bez mihnutia oka zarezala vôľu občanov. Stojím si za svojim tvrdením, Zuzana Čaputová nebola prezidentkou Slovenska!.“ Dodala poslankyňa

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matejičková pre eReport: Stojím si za svojim, Čaputová nebola prezidentkou slovenského národa!

Odoberať
Upozorniť na
9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: