eReport.sk
Michael Schumache, pilot F1, legenda. nemecký jazdec
Michael Schumacher, foto:tasr

Fanúšikovia Schumachera majú dôvod na radosť: Rodina legendy zverejní dôležite informácie!

Rodina legendy F1 Michaela Schumachara sa rozhodla so zverejnením niektorých informácií o jeho zdravotnom stave a niekoľko vzácnych záberov nemeckého pilota. Schumacher je po zranení hlavy z decembra v roku 2013 mimo okolitého sveta a v podstate okrem jeho najbližších nevie o ňom nikto nič.

Od nehody ho nebolo vidno

Športovú superhviezdu nevideli na verejnosti od hroznej lyžiarskej nehody vo francúzskych Alpách. Tá si vyžiadala ťažké zranenia mozgu u sedemnásobného majstra sveta. Schumacher mal počas rekreačného lyžovanie, vyjsť mimo označenej dráhy a to sa mu stalo osudným. V rýchlosti nabehol na nerovnosť v teréne, ktorá ho vymrštila do vzduchu a pri páde narazil hlavou do skaly. Aktuálny zdravotný stav Schumachera nie je známy, členovia rodiny a jeho blízki sa rozhodli zachovať jeho a ich súkromie. Milióny jeho fanúšikov by mali teraz dostať nové zábery svojho hrdinu ako súčasť pripravovaného dokumentu.

Michael Schumacher je legendou Formuly F1 – Foto: ig/m.schumacher

Dokument o jeho živote

Súkromné ​​nahrávky sa majú objaviť v snímke “Schumacher“, ktorú vytvorili nemeckí tvorcovia Michael Wech a Hanns-Bruno Kammertons. V dokumente sa tiež predstaví aj Schumacherova manželka Corinna, jeho otec Rolf, dcéra Gina-Maria a syn Mick. Ten úspešne ide v šľapajach svojho otca, keď už stihol preraziť na scéne F1 s tímom Haas.

Michael Schumacher so svojou manželkou Corinnou – Foto: ig/m.schumacher

Benjamin Seikel, koproducent dokumentu, vzdal hold rodine za to, že im umožnili nakrútiť tento nový dokumentárny film. „Sme nadšení, že sme mohli dôverovať rodine a vedeniu Michaela Schumachera, bez ich podpory by tento film nebolo možné vytvoriť.“

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne v športe

Futbal, hokej

Politika

Celebrity

Šport