eReport.sk
Ľuboš Blaha, Zuzana Čaputová Zdroj: tasr/koláž eReport

Čaputovej už pripravili teplé miestečko v zahraničí, myslí si Blaha


Čaputová aj na konci svojej prezidentskej kariéry podľa Blahu ukázala, že bola vždy falošná, pokrytecká a protislovenská politička, no dobrou správou má byť, že už ju viac neuvidíme, za čo podpredseda poďakoval.

Podpredseda parlamentu a strany Smer-SD Ľuboš Blaha na Telegrame reagoval na vystúpenie dosluhujúcej prezidentky Zuzany Čaputovej v nedeľnej diskusnej relácii TV Markíza Na telo.

Dosadená do paláca

Blaha v statuse píše:

Čaputovej už pripravili teplé miestečko v zahraničí – cukríček za to, ako poslúchala

Zuzana Čaputová sa zase predviedla. Keby falošnosť nadnášala, tak tam už poletuje v Záhorskej Bystrici ako lietajúci balón.

Poučuje Petra Pellegriniho, že má byť prezidentom všetkých. Ona, ktorá reprezentovala iba bratislavskú kaviareň a po zvyšku národa vrieskala, že Slovákom nerozumie. Ona tam rozpráva, že s ľuďmi, ktorí s ňou nesúhlasia, hovorí spôsobom, ktorý ich neponižuje. Hej a preto po nich ziapala, nech netliachajú a zarezala im dve referendá proti Matovičovmu teroru.

Keď tam Kovačič pustil Roberta Fica, ako hovorí o mierových iniciatívach, tak si vzdychla ako Angelika de Plesibelie, keď na konci prvého dielu videla ako upálili Pejraka. Tá pani je úplne vyplašená zo slova mier. Ona bola do paláca dosadená, aby podporovala vojnu proti Rusku. Nič iné.

Teplý flek v zahraničí

A už ju za to idú jej bossovia odmeniť. Chystá sa pre ňu teplý flek v zahraničí. A madam už odrazu nevylučuje, že ju Američania niekam pichnú. Cukríček za to, ako poslušne plnila pokyny. Gratulujeme. Jasnejší dôkaz, komu slúžila, ani neexistuje. Pokrytecky tam kritizovala, že robíme personálne zmeny, že vraj to je ponižujúce. No keď Pročko čistil miestne úrady, tak bola ticho. A rovnako ticho bola pri Remišovej pexese.

Najviac sa mi páči, ako hovorila, že tí, čo posielajú zbrane na Ukrajinu, chcú mier. Z tohto pohľadu bol mierotvorca aj Adolf Hitler – veď aj ten zbrojil a zbrojil. A Čaputová je určite presvedčená, že to robil pre mier. Aby som použil jej vlastné slová z minulosti – nie je nejaká zmätená?

Mohlo by vás zaujímať

  1. Poslankyňa Európskeho parlamentu Monika Beňová
  2. Pokúšame sa o jadrový holokaust
  3. Prezident Miloš Zeman

Dôležité je, že len 64 tisíc ľudí podporilo zbierku na zbrane na Ukrajinu. To je len zlomok slovenskej spoločnosti. Hŕstka Progresívcov. Je to ďalší dôkaz, že Slovensko chce mier. Čaputová v priamom prenose priznala, že bývala vláda poslala na Ukrajinu všetky štátne zbrane, až tým ohrozila národnú obranyschopnosť – zvláštne, že keď tomu mohla Naďovi a Matovičovi zabrániť, tak čušala.

Faloš nad faloš

Mimoriadne vtipné bolo, keď vo vzťahu k vojne na Ukrajine hovorila, že „pravidlá musia platiť“. Že to nehovorila pri Kosove, alebo keď Američania plienili Irak. Faloš nad faloš. A keď dnes americké zbrojovky zarábajú na tom, že sa bijú dva slovanské národy, tak tam ešte vyplakáva, že na to pravdivo upozorňujeme.

Ale čo od nej čakáte. Vždy bude stáť proti Slovensku. Ešte aj v spore s Bruselom o eurofondy sa dnes postavila na stranu Bruselu – nenabrala ani toľko odvahy ako KDH, ktoré sa svojím listom postavilo proti Eurokomisii. Čaputová verne slúži do posledného dychu. Veď by si predsa neohrozila teplé miestečko, ktoré sa pre ňu chystá. Západní kamoši zariadia… za služby impériu.

Zuzana Čaputová aj na konci svojej prezidentskej kariéry ukázala, že bola vždy falošná, pokrytecká a protislovenská politička. Dobrou správou je len to, že už ju viac neuvidíme – ďakujeme za to.

Zdroj: Telegram – Ľuboš Blaha

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Čaputovej už pripravili teplé miestečko v zahraničí, myslí si Blaha

Odoberať
Upozorniť na
15 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: