eReport.sk
Fanúšikovia jasajú
Attila Végh a Karlos Vémola, foto:tasr

Fanúšikovia jasajú! TO, na čo dlho čakali sa udeje: Zápas storočia sa zopakuje!

Fanúšikovia jasajú! Dlhoočakávané sa stane realitou! Fanúšikovia bojových športov MMA sa dnes dozvedeli skvelú a radostnú správu. Zápas storočia medzi Karlosom Vémolom a Attillou Véghom sa zopakuje! Potvrdila to na svojom oficiálnom profile na sociálnej sieti organizácia Oktagon.

Fanúšikovia jasajú

„Zápas storočia, ktorý obom aktérom prevrátil život naruby a zlomil rekordy návštevnosti, má po 4 rokoch pokračovanie,“ píše organizácia na sociálnej sieti.

Foto: ig/oktagonmma

Zápas storočia

V roku 2019 si Vémola ide do kOktagonu pre Végha dokázať, že je česko-slovenskou number 1. Zápasom storočia ale stráca všetko. Zatvorené dvere do UFC, zlomená psychika, liečba zranení, samota. V roku 2020 sa „Terminátor“ dychtiac po odvete vracia. Nasleduje šesť výhier, titul v strednej a poloťažkej váhe, návrat na vrchol.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Monika Bagárová s rodinou

Dychtiaci po odvete

Karlos Vémola po prehratom zápase so slovenskou legendou MMA túžil iba po odvete. Potvrdzujú to i slová samotného Végha „Karlíto má v živote len jednu motiváciu, a to ísť so mnou. Ten zápas chcem a vezmem ho,“ hovorí šampión Bellatoru. Kedy sa odveta zápasu storočia uskutoční je doposiaľ nejasné. Promotéri zápasu však sľubujú, že čoskoro uverejnia ďalšie podrobnosti o zápase.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Fanúšikovia jasajú! TO, na čo dlho čakali sa udeje: Zápas storočia sa zopakuje!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne v športe

Futbal, hokej

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti