eReport.sk
Minister obrany Robert Kaliňák
Minister obrany Robert Kaliňák (Smer-SSD). Zdroj: tasr

Kaliňák tvrdo: Pravicoví neschopáci pre ľudí nikdy nič nespravili! Len privatizovali a brali dôchodky


Poriadne tvrdý odkaz adresoval minister obrany SR Robert Kaliňák (Smer-SD) pravicovým politikom a progresívnemu spektru. Odkazal im, že počas svojich všetkých vlád nedokázali pre ľudí urobiť nič, teda okrem privatizácie a brania dôchodkov!

Kaliňák tvrdo

Podpredseda vlády týmito slovami reagoval na kritiku, ktorú voči Smeru a najmä vláde spustili opoziční politici po tom, čo rezort obrany deklaroval výstavbu novej, modernej vojenskej nemocnice v Prešove. „Pravicoví neschopáci, počas všetkých ich vlád, nespravili nič pre ľudí, teda okrem privatizácie a brania dôchodkov.” Hovorí minister.

Stavba už druhej nemocnice

Kaliňák počas obdobia kedy zastával aj funkciu ministra vnútra bol pri tom, ako vtedajšia vláda Smeru postavila novú nemocnicu v Bratislave. To sa rovnako, ako dnes, nepáčilo ich oponentom. „Keď sme My postavili prvú štátnu nemocnicu po roku 89’, to bolo kriku od bojovníkov proti korupcii. Politici aj médiá sa išli pretrhnúť pri informovaní verejnosti o závažných zisteniach ich investigatívnej práce, ako sa na stavbe nemocnice niekto nabalil, lebo to predsa stavali Smeráci.”

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Eduard Chmelár

Prešov s modernou nemocnicou

Napriek tomu, že v roku 2020 sa im splnil sen o vládnutí. Neboli schopní pridať do štátneho rozpočtu miliardy, ktoré sa vraj mali rozkradnúť a Smer získal certifikát čistoty od Lipšicovej špeciálnej prokuratúry. Čo iného sme však od nich mohli čakať. Tí istí neschopáci zapríčinili napríklad aj to, že dnes nie je náš vzdušný priestor adekvátne chránený. Ľudia na východe Slovenska si však zaslúžia modernú nemocnicu, ktorá zároveň bude významne prispievať domácej obrannej infraštruktúre,” dodal minister obrany Robert Kaliňák.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kaliňák tvrdo: Pravicoví neschopáci pre ľudí nikdy nič nespravili! Len privatizovali a brali dôchodky

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: