eReport.sk
Jiří Krampol, foto: profimedia

Jirkovi Krampolovi je opäť horšie: Zápal pľúc!

Už je v nemocnici častejšie ako jeho zosnulá manželka. Jiří Krampol (83) je opäť v rukách lekárov! Po astme, prieduškách, rieši aktuálne zápal pľúc.

„Je to hrozné,“ hovorí Krampol. „Mám zápal pľúc. Dostal som antibiotiká,“ doplnil známy herec. Reč mu robí veľké problémy. Také v minulosti hádam nikdy nemal. I keď bol nedávno v kúpeľoch Lipová, ktoré si pochvaľoval, s návratom do Prahy opäť začalo peklo. Práve s dýchaním. „Mali sme cez víkend semaforské predstavenie Zajíc v pytli a Jirka už nemohol na záver ani spievať,“ prezradila jedna z jeho kolegýň.

Viac sa dozviete:

Možno je na vine i to, že Krampol sa po smrti manželky Hanky minulý rok v auguste už nedostal tak často k moru ako predtým s ňou. V Turecku, alebo v Grécku spolu bývali niekoľkokrát za rok a robilo mu to veľmi dobre. Minulý rok na to nemyslel a navyše cestovanie skomplikovala pandémia.

V polovice septembra strávil v nemocnici takmer dva týždne. Jirko bol úplne izolovaný, nikto k nemu nemohol prísť na návštevu. „Museli ma trošku nakopnúť, aby ma dali zase dohromady,“ priznal herec.

V októbri bol v nemocnici na pozorovaní, lebo sa mu zhoršilo dýchanie. Teraz je tam zase kvôli zápalu pľúc. Krampol je našťastie očkovaný i keď druhá a tretia dávka ho rozhodili. „Dali mi infúziu, nejaký minerál a kyslík,“ popisoval herec stav po injekcii. Jirka sa však nevzdáva a napriek zdravotným problémom nestráca svoj povestný optimizmus.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Jirkovi Krampolovi je opäť horšie: Zápal pľúc!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti