tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Adrián Guľa, foto:tasr

Vedenie Plzne to už dlhšie nevydržalo: Guľa dostal vyhadzov!

Vedenie českého futbalového klubu Viktoria Plzeň po vzájomnej dohode ukončilo spoluprácu so slovenským trénerom Adriánom Guľom. Ten skončil po sobotnej domácej ligovej remíze s Příbramom 3:3. Okrem neho odišli aj Marián Zimen, Ladislav Kubalík a Martin Kojnok.

Plzenčania figurujú na piatej priečke najvyššej českej súťaže, mimo miest zaručujúcich postup do európskych súťaží. „Pre odvolanie trénera sme sa rozhodli na základe neuspokojivých výsledkov a predovšetkým zlého herného prejavu, s ktorým sme neboli spokojní dlhšiu dobu. Po sobotnom zápase sme sa situáciu intenzívne zaoberali a po vzájomnej dohode sme dospeli k záveru, že sa naše cesty rozídu. Adriánovi Guľovi i jeho kolegom sa patrí poďakovať za prácu, ktorú tu za rok a pol odviedli, a popriať im všetko dobré v osobnom aj profesijnom živote,“ povedal generálny manažér Adolf Šádek na oficiálnom klubovom webe.

Slovenský tréner Adrián Guľa dostal od Plzne vyhadzov

Foto: tasr

O novom koučovi bude vedenie informovať začiatkom budúceho týždňa. Štyridsaťpäťročný Guľa viedol Viktóriu od januára 2020. „Chcel by som sa poďakovať celému klubu, všetkým ľuďom v ňom a špeciálne pánovi Šádkovi za to, že som mal možnosť viesť takýto klub. Robili sme maximum, ale sám cítim, že to zatiaľ neprinášalo očakávané výsledky. Verím, že je v silách Viktorky, aby nad hlavu zdvihla trofej a v nasledujúcej sezóne hrala európske súťaže. Zostanem aj naďalej fanúšikom klubu i všetkých hráčov, ktorých som tu mohol viesť,“ rozlúčil sa bývalý tréner Trenčína, Žiliny a slovenskej reprezentácie do 21 rokov.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vedenie Plzne to už dlhšie nevydržalo: Guľa dostal vyhadzov!

Futbal

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku