eReport.sk
Matina Holečková, poslankyňa Národnej rady SR za KDH. Zdroj FB / Martina Holečková

Holečková podporuje vraj nezávislé médiá. Vie kresťanská demokratka, koho vlastne podporuje?


V ostatnom čase sa na Slovensku vyostril boj medzi niektorými médiami, respektíve ich redaktormi, a viacerými členmi koalície, najmä politikmi zo Smeru-SSD. Smeráci veľmi dobre vedia, ako sa správali údajne nezávislí a demokraticky píšuci novinári počas Covidu-19 a aj teraz, keď na Ukrajine prebieha vojna. Ale veľmi dobre vedia aj to, ako sa mnohí usilujú manipulovať verejnou mienkou v prospech súčasnej koalície.

Výzva, ktorú by ste od KDH nečakali

Viaceré médiá sa netaja podporou LGBTI komunity ani tým ako sa stavajú k potratom, migrácii, globalizmu či tomu, čo nám doslova vnucujú poslanci z europarlamentu. Je preto prazvláštne, ako predstaviteľka KDH, ktoré sa prezentuje ako konzervatívne hnutie s negatívnym postojom k interrupciám či LGBTI a podobnej agende, podporuje také médiá, ktoré vlastne toto podporujú či to zastávajú. Takou je i poslankyňa parlamentu Martina Holečková, ktorá sa v statuse otvorene vyjadruje, že „teraz je ten správny čas podporiť médiá, ktoré strážia demokraciu na Slovensku“ a ďakuje všetkým nezávislým redakciám a novinárom, ktorí sa nenechali zastrašiť útokmi od politikov.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Marián Kéry

„Z tlačených médií môžete svojou kúpou podporiť napríklad SME, Denník N, Hospodárske noviny alebo magazín .týždeň. Z online si môžete kúpiť predplatné napríklad na portáloch Aktuality, či Postoj,“ radí Slovákom kresťanská demokratka, ktorá osobitne oceňuje postoj televízie Markíza a zamestnancov RTVS, ktorí vraj jasne ukázali svoju nezávislosť a postavili sa proti zásahom politikov do spravodajstva. „Priatelia, podporte aj vy nezávislú žurnalistiku, ktorá tvorí základ každej demokracie,“ vyzýva Martina Holečková nehľadiac na hodnoty, ktorej jej KDH vyznáva. Alebo žeby sa na tom niečo zmenilo?

Zdroj: FB / Martina Holečková

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Holečková podporuje vraj nezávislé médiá. Vie kresťanská demokratka, koho vlastne podporuje?

Odoberať
Upozorniť na
16 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: