eReport.sk
Christianovi Eriksenovi zlyhalo srdce
Christian Eriksen, foto:tasr

Šokujúci moment na EURE: Hráčovi zlyhalo srdce, záchranári bojujú o jeho život!

AKTUALIZOVANÉ Šokujúci moment nastal počas zápasu majstrovstiev Európy v Kodani medzi Dánskom a Fínskom. Dlhoročná opora dánskej reprezentácie a držiteľ talianskeho titulu s Interom Miláno Christian Eriksen (29) náhle spadol na zem.

Hráčovi zrejme zlyhalo srdce. Záchranári už dlhých 20 minút sa pokúšajú hráča prebudiť k životu.  Záchranári ho oživovali na ihrisku a približne po pätnástich minútach ho transportovali do nemocnice. Dvadsaťdeväťročný stredopoliar odpadol, keď naňho lopta smerovala po autovom vhadzovaní. Spoluhráči okamžite privolali lekársku pomoc, neskôr na trávnik zišla aj Eriksenova manželka, ktorú utešovali kapitán Simon Kjaer a brankár Kasper Schmeichel.

Záchranári sa pokúšali priviesť Christiana Eriksena k životu – Foto: tasr

Dáni okolo Eriksena vytvorili hradbu, po jeho odvoze zamierili do šatne rovnako ako fínski hráči a rozhodcovia pred nimi. Európska futbalová únia (UEFA) zatiaľ neoznámila, či sa zápas bude dohrávať.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šokujúci moment na EURE: Hráčovi zlyhalo srdce, záchranári bojujú o jeho život!

Futbal

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php