eReport.sk
Monika Beňová
zdroj foto: FB/ Monika Beňová

Beňová: Keby niekto trafil kohokoľvek z opozície čo len paradajkou do kolena, tak kvílite na námestiach že sme vrahovia


Má pre nich tvrdý odkaz! Ešte pred pár dňami mala zmierlivú rétoriku, dnes je nahnevaná! Moniku Beňovú nahnevali komentáre prívržencov opozície na Facebooku. „Keby včera niekto trafil kohokoľvek z opozície čo len paradajkou do kolena, tak kvílite na námestiach že sme vrahovia a od zvolania BR OSN až po mimoriadne zasadnutie Zväzu záhradkárov by ste spolu s mimovládkami vyzývali a vypisovali listy a vyhrážali sa,“ píše nahnevaná europoslankyňa.

Má pre nich tvrdý odkaz!

„Jednu poznámku mám,“ píše Monika Beňová. „Prestaňte ma tu obťažovať, voliči opozície. Stále ste nič nepochopili?! Ak nie, tak ste len hlúpi, ak sa len tvárite a chcete ešte aj včerajšok obrátiť proti nám, tak vám oznamujem, že u mňa sa vám to nepodarí,“ dodala.

„A aby bolo teda jasné aj vám!!! Keby včera niekto trafil kohokoľvek z opozície čo len paradajkou do kolena, tak kvílite na námestiach že sme vrahovia a od zvolania BR OSN až po mimoriadne zasadnutie Zväzu záhradkárov by ste spolu s mimovládkami vyzývali a vypisovali listy do aleluja a vyhrážali sa zastavením od fondov, cez odchody zo Slovenska až po neviem čo,“ píše nahnevaná europoslankyňa.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Atentátnik Juraj Cintula v rukách polície

„Vy, slovo prepáčte, nemáte evidentne v základnej výbave. Buďte aspoň chvíľu ticho, nemudrujte na sociálnych sieťach a nájdite v sebe nejakú pokoru a slušnosť. To bezcharakterné pokrytectvo, ako teraz zrazu všetci voláte a vyzývate k zmieru je nehanebné. Nás vyzývať nemusíte, my sme vám nikto nič neurobili. Vám ostatným, moji milí, prajem v rámci možnosti pohodový deň,“ uzavrela Monika Beňová.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Beňová: Keby niekto trafil kohokoľvek z opozície čo len paradajkou do kolena, tak kvílite na námestiach že sme vrahovia

Odoberať
Upozorniť na
16 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: