eReport.sk
hráči Slovana ďakujú fanúšikom po zápase
Hráči Slovana ďakujú fanúšikom po zápase, foto:tasr

Historické derby bez obmedzení! Na Slovan proti Trnave môže prísť tisíce ľudí

Sobotné 162. pokračovanie najslávnejšieho slovenského futbalového derby medzi Slovanom Bratislava a Spartakom Trnava na Tehelnom poli uvidí priamo na tribúnach viac fanúšikov. Majstrovský Slovan Bratislava privítal stredajšie zmeny týkajúce sa podmienok pri organizácii hromadných podujatí. Na derby tak bude môcť byť sprístupnená 50-percentná kapacita štadióna oproti doterajšej 25-percentnej, a to v režime základ.

Pre fanúšikov sa teda ruší nutnosť preukazovať sa pri vstupe na štadión potvrdením o očkovaní či prekonaní ochorenia Covid-19. Sobota bude na Tehelnom poli symbolickým návratom do čias spred pandémie, keď na vstup na futbal či iné športové podujatie stačila „len“ permanentka alebo zápasová vstupenka.

Na derby môže prísť až 11-tisíc!

Klub na tieto zmeny operatívne zareagoval a uvoľnil do predaja vyšší počet vstupeniek do maximálnej povolenej kapacity, ktorá je aktuálne 11.250 divákov. Vstupenky sú naďalej v predaji prostredníctvom oficiálneho ticketingového partnera klubu, predávať sa budú aj v deň zápasu na pokladnici štadióna Tehelné pole.

Slovan spustil dopredaj vstupeniek

„Tešíme sa, že po takmer dvoch rokoch odohráme domáce derby opäť aj s fanúšikmi. Na dnešné zmeny týkajúce sa organizácie hromadných podujatí sme okamžite zareagovali. Spustili sme do predaja ďalšie vstupenky a pripravujeme sa na vyššiu návštevu než sme doteraz predpokladali. Fanúšikom odporúčame, aby neotáľali a zabezpečili si svoje miesto čo najskôr. Po dlhých mesiacoch bez futbalu môžu prísť na najslávnejšie slovenské derby, ktoré je zároveň súbojom prvého s druhým. Všetci na derby bez obmedzení – tak pozývame fanúšikov v sobotu na Tehelné pole,“ povedal v oficiálnej tlačovej správe klubu jeho marketingový riaditeľ Tomáš Straka.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Historické derby bez obmedzení! Na Slovan proti Trnave môže prísť tisíce ľudí

Futbal

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti