eReport.sk
Steven Gerrard, foto:ig/s.g.

Steven Gerrard: Klopp je jeden z najlepších trénerov na svete, milujem ho!

Bývalý anglický futbalový reprezentant Steven Gerrard priznal, že je jeho snom stať sa raz trénerom FC Liverpool, no dúfa, že Jürgen Klopp zostane vo funkcii ešte mnoho rokov.

Posadí sa klubová legenda na lavičku Liverpoolu?

Štyridsaťročný Gerrard je hráčskou ikonou “The Reds”, počas 19-ročnej kariéry odohral za klub 710 zápasov a získal s ním deväť trofejí. Po konci aktívnej hráčskej činnosti sa vydal na trénerskú dráhu a doviedol Glasgow Rangers k titulu v škótskej lige po desiatich rokoch. K Liverpoolu má však naďalej srdcový vzťah. Mimoriadne oceňuje aj prácu Kloppa, ktorý v minulom ročníku priviedol klubu k titulu v anglickej Premier League po dlhých 30-tich rokoch. A to aj napriek súčasnej situácii, keď LFC prehral v lige šiesty domáci zápas v sérii a obhajoba trofeje je na míle vzdialená.

Gerrard chváli Jürgen Kloppa

„Je to jeden z najlepších trénerov na svete. Milujem ho,” povedal Gerrard na adresu Kloppa. „Viem, že fanúšikovia Liverpoolu nechcú, aby som bol tréner LFC. Chcú, aby Jürgen Klopp pokračoval vo svojej práci a ja s nimi absolútne súhlasím. O zmene trénera by sme nemali ani uvažovať. Veď máme jedného z najlepších koučov. Dúfam, že zostane v klube ešte niekoľko rokov. Ja mám svoju prácu v Glasgowe. Nemyslím si, že je v tejto chvíli potrebné o tomto hovoriť, verím, že Jürgen v Liverpoole zostane,” citovala ho agentúra DPA.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Steven Gerrard: Klopp je jeden z najlepších trénerov na svete, milujem ho!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti