tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Marek Hamšík v drese SR, foto:tasr

Marek Hamšík spravil zásadný krok. Kedy podpíše so Slovanom?

Len pred pár dňami obletela futbalový svet prestupová senzácia. Kapitán slovenskej reprezentácie a jeden z najlepších stredopoliarov na svete Marek Hamšík by sa mal údajne vrátiť do kolísky jeho profesionálnej kariéry do ŠK Slovan Bratislava. Napriek tomu, že klub túto informáciu ešte nepotvrdil a skôr ju vyvracal, 104-násobný reprezentant spravil zásadný krok!

Podľa známeho talianskeho novinára Gianlucu Di Marzia mal údajne 33-ročný rodák z Banskej Bystricie rozviazať zmluvu so svojim aktuálnym čínskym zamestnávateľom Dalianom Pro. Podľa neho je tak len otázkou času kedy to slovenský majster a reprezentačný kapitán potvrdia a spečatia prestup. „Marek Hamšík by sa mal vrátiť do Slovana Bratislava. Do klubu, ktorý ho v roku 2003 vytiahol do seniorského futbalu a predtým, ako putoval do Brescie. Bývalý záložník Neapola mal rozviazať kontrakt s Dalianom, aby sa mohol naplno pripravovať na európsky šampionát,” píše novinár na svojej stránke.

Hamšíkova profesionálna kariéra začala práve v Slovane Bratislava – Foto: tasr

Hamšík by mal so Slovanom podpísať zmluvu na tri mesiace. Mnohí Slováci sa radujú, že svetová hviezda bude pôsobiť v domácej súťaži, napriek tomu si však kladú otázku, prečo nešiel hrať niekam inam? Predsa len určite by si bez problémov zahral v českej, poľskej a dokonca aj nemeckej lige.

Hamšík počas tréningu slovenskej reprezentáciie – Foto: tasr

Dôvodom nečakaného rozhodnutia má byť hlavne herná prax, ktorá Hamšíkovi chýba. Súťažný zápas naposledy odohral v drese reprezentácie, ešte v polke novembra minulého roka, keď nastúpil v Lige národov proti Česku (2:0).

.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Marek Hamšík spravil zásadný krok. Kedy podpíše so Slovanom?

Futbal

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku