eReport.sk
Igor Šimko, foto: eReport

Šimko pre eReport: Opozícia sa snaží horlivo urvať EÚ. Ona naozaj nemá rada Slovenskú republiku!


Pri mikrofóne nášho redaktora Dominika sa pristavil poslanec Národnej rady Slovenskej republiky za koaličnú stranu Hlas-SD Igor Šimko. Ten pre divákov eReportu zodpovedal na viaceré otázky.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Ľudia vás nechcú!

Prvý máj

Poslanec sa vyjadril aj k dnešnej akcii v Nitre, ktorú pri príležitosti Sviatku práce organizuje strana Hlas. „Je to tu úžasné. Musím povedať, že je tu niekoľko tisíc ľudí. Naozaj mladší, starší, deti, študenti prišli za nami, prišli hlavne za Petrom Pellegrini, pretože je to jedno z jeho prvých verejných vystúpení po prezidentskej kampani, kedy mohol prísť medzi ľudí. Je to tu vidieť, tí ľudia ho tu majú fakt radi. Prvý máj, je vždy v mojom srdci Sviatkom práce. Všetci skôr narodení, mi to vždy prízvukovali, aby som nikdy nezabudol na pracujúcich ľudí, a tak to u sociálnych demokratov musí aj zostať.“

Zdroj: yt/eReport

Opozícia sa snaží horlivo urvať EÚ.

Igor Šimko v eurovoľbách kandiduje z 15 miesta kandidátky Hlasu do Európskeho parlamentu. Okrem iného sa vyjadril aj k dnešnému 20. výročiu vstupu Slovenskej republiky do EÚ. „Po dlhých rokoch sa naozaj stalo to, že ľudia precitli. Tí europoslanci, ktorí sú dnes v Bruseli robia naozaj zle Slovenskej republike. Ja som absolútne hrdý na to, že na svojej hrudi nosím slovenskú vlajku. Ja som tu videl ľudí s vlajkami. A toto naša opozícia, ktorá sa horlivo snaží, opäť si urvať Európsku úniu, nemá rada, nemá rada Slovenskú republiku, oni naozaj kľajú, keď vidia slovenský znak.“ povedal Šimko.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šimko pre eReport: Opozícia sa snaží horlivo urvať EÚ. Ona naozaj nemá rada Slovenskú republiku!

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: