eReport.sk
Peter Pellegrini, foto: eReport

Peter Pellegrini dodržal tradíciu: S občanmi v Nitre postavil máj. Vystúpil aj s prejavom plným posolstiev


Na programe dnešného dňa boli viaceré oslavy Sviatku práce. Pri tejto príležitosti, zorganizovala strana Hlas-SD stavanie máju v Nitre. Tento deň spolu s občanmi oslávili predstavitelia vlády, ministri, ale aj novozvolený prezident Slovenskej republiky Peter Pellegrini.

Uctenie si Sviatku práce a dodržanie tradície

Pred programom osláv vystúpil s prejavom aj samotný Peter Pellegrini. Toho plný amfiteáter privítal dlhým a vrúcnym potleskom. „Chcem sa naozaj veľmi pekne poďakovať za toto vrúcne a milé privítanie. Vážené dámy, vážení páni, milí priatelia, úprimne a zo srdca Vám chcem poďakovať, že ste dnes prišli do Nitry pri príležitosti významného štátneho sviatku 1. mája. Teším sa, že tento dôležitý deň môžeme spoločne osláviť a teším sa aj z toho, že na rozdiel od prechádzajúcich prvých májov dnes nemusíme upozorňovať na to, ako sa život ľudí na Slovensku zhoršuje.“ povedal na úvod svojho prejavu.

Zdroj: yt/eReport

Posolstvá prezidenta

Novozvolený prezident ďalej hovorí a dodáva: „Áno, dnes máme na Slovensku vládu, pre ktorú je dôstojný život ľudí na Slovensku prioritou.“ zožal Pellegrini potlesk od plného hľadiska. „Ja osobne som hrdý na to, že na tomto zlepšovaní života občanov sa aktívne podieľa aj strana Hlas-Sociálna demokracia. Milí priatelia, ja už jej súčasťou o malú chvíľu nebudem, pretože, my ľudia svojou dôverou zverili najvyššiu štátnu funkciu, ktorá v Slovenskej politickej tradícii vyžaduje nadstraníckosť, ale nikdy neprestanem byť sociálnym demokratom, a nikdy neprestanem držať palce svojim priateľom v Hlase, aby v misii pre lepšie a spravodlivé Slovensko uspeli čo najlepšie.“ Hovorí Pellegrini, ktorý sa 15. júna ujme funkcie prezidenta SR.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Peter Pellegrini dodržal tradíciu: S občanmi v Nitre postavil máj. Vystúpil aj s prejavom plným posolstiev

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: