eReport.sk
Emma Jones, sexi moderátorka, leeds united, zvrhlé správy
Emma Jones, foto:ig/e.j.

Sexi moderátorka pod paľbou nechutných fanúšikov: Penisy a iné zvrhlosti!

Sexi anglická moderátorka Emma Jonesová (38) patrí medzi tie najkrajšie, ktoré vo futbale nájdete. Nie jeden klub by bol rád ak by mal vo svojom tíme takúto krásku, avšak ona je verná jedinému, a tým je Leeds United. Moderátorka známa svojim vzorným vzhľadom a obtiahnutým oblečením, sa nevyhla ani útokom nechutných fanúšikov so zvrátený obsahom.

Kráska sa môže pochváliť s viac ako 500 000 sledovateľmi na svojom instagramovom profile. Počas lockdownu sa ocitla pod paľbou nechutných fanúšikov, ktorí podľa jej slov zrejme nemali čo robiť. „Boli tri hodiny lockdownu a už mi začali chodiť fotky penisov,” posťažovala sa krásna blondína.

Sexi moderátorka Emma Jones

Foto: ig/emmajones

Tá rada pridáva na svoj profil rôzne videa z cvičenia v obtiahnutom oblečení. To neušlo ani jednému z fanúšikov, ktorý svoju nechutnosť posunul na iný level: „Prosím, mohol by som čuchať tvoje spotené prsty na nohách?” opýtal sa krásnej blondínky s bujným poprsím.

Nechutný fanúšik písal kráske počas lockdownu – Foto: ig/emmajones

Nie je sa čomu čudovať, že sa nájdu aj takíto ľudia, ktorí potrebujú svoje zvrhlé chúťky ventilovať. Určite by sa to však nemalo robiť takto, lebo môžete skončiť na profile, kde budete na smiech pol miliónu ľudí.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne v športe

Futbal, hokej

Politika

Správy

Celebrity

Šport