eReport.sk
Eran Zahavi, prepadli ozbrojenci, strach a hrôza
Eran Zahavi, foto:ig/e.z.

Rodinu hviezdneho futbalistu prepadli ozbrojenci: Chvíle strachu a hrôzy!

Šokujúca situácia nastala v dome jedného z futbalových hviezd. V hlavnom mesta Holandska, v Amsterdame býva izraelský futbalista Eran Zahavi (34) so svojimi tromi deťmi a manželkou Shayou. Počas toho ako ich milovaný otec nastúpil na ligový zápas, oni prežívali chvíle strachu a museli doslova bojovať o život.

Podľa informácií holandských médií bola rodina izraelského futbalistu Erana Zahaviho prepadnutá ozbrojenými lupiči, ktorí vošli do ich domu. Zahavi, ktorý hrá za izraelský národný tím a holandský futbalový klub PSV Eindhoven, bol práve na ihrisku počas zápasu proti Willemovi II v meste Tilburg, keď došlo k lúpeži. Jeho manželka Shay a tri deti: 8-ročný chlapec a 5-ročné dvojčatá boli doma. Keď sa Zahavi dozvedel o lúpeži, okamžite zo zápasu odstúpil a urýchlene sa vrátil domov.

Izraelčan sa poďakoval fanúšikom za ich podporu

Podľa správ sa obaja lupiči vydávali za kuriérov, aby sa dostali do domu. Po tom, čo im rodina otvorila dvere, vytiahli zbrane a Zahaviho manželku a deti zviazali. Počas toho ako bola rodina bezmocná, pokračovali vo vykrádaní domu. Prípad prešetruje holandská polícia.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Aktuálne v športe

Politika

Šport