eReport.sk
Vláda vakcíny a sloboda
Doktor Igor Bukovský. Zdroj: Ivona Orešková

„Ministerstvo pravdy“  zasiahlo. YouTube zrušil Bukovského kanál. Doživotne.

Čo je dôvodom zrušenia kanálu známeho lekára? Údajne porušil pravidlá prevádzkovateľa. Počas doby covidu mu už jeden kanál prevádzkovateľ zrušil, na tom mal Bukovský cca 150 tisíc odberateľov. Odvtedy si založil na základoch iného kanála na YouTube svoj ďalší, tam dosiahol sledovanosť cca 30 tisícok ľudí. Aj tento kanál však niekomu „tam hore“ prekážal a známy lekár sa z verejného priestore na platforme YouTube porúča. Navždy.  

Čo je dôvodom zrušenia kanálu známeho lekára?

V dobe covidu Igor Bukovský nešiel s hlavným prúdom a ako skúsený lekár a odborník na ľudské telo a aj imunitu, šíril do sveta prostredníctvom svojho pôvodného kanála na YouTube, „Dr. Igor Bukovský – AKV“ informácie, ktoré sa niekedy úplne líšili od toho, čo hovorili verejne odborníci, ktorými sa obklopovala vtedajšia vláda, vláda Igora Matoviča. Dôsledkom bolo zrušenie kanála Igora Bukovského samotnou platformou YouTube.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Firma Pfizer-BioNTech zatajila dôležitú génovú zložku vakcíny.
  2. Mikas sa vrátil
  3. Vláda vakcíny a sloboda
  4. Vláda vakcíny a sloboda

Teraz sa situácia zopakovala. Podľa Denníka SME je dôvodom to, že známy lekár si založil nový kanál a to sa podľa prevádzkovateľa nesmie (ak už došlo k predchádzajúcemu zrušeniu). Denník Refresher informuje: „Youtube má nastavené pravidlá tak, že ak v minulosti zablokovala konkrétny kanál, jeho vlastník si už nemôže vytvoriť nový a pokračovať vo zverejňovaní svojho obsahu. Dá sa teda povedať, že ide o doživotný zákaz produkovania obsahu na Youtube. Bukovský však tento zákaz aktívne porušoval. Síce si nezaložil nový kanál, ale len používal už existujúci záložný účet, no aj tak porušoval pravidlá platformy.“  

Liberálne médiá jasajú a dokonca doteraz píšu o tom, že už cez covid Igor Bukovský šíril dezinformácie. Mnoho z tých „dezinformácií“ sa pritom už medzitým ukázali byť pravdivé a naopak, informácie, ktoré v súvislosti s Covidom šíril mainstream, sú už dávno vyvrátené. To však našim mainstreamovým a jednostranne zameraným médiám nebráni v tom, aby stále známeho odborníka znevažovali a písali o ňom ako o pomätenom lekárovi šíriacom hoaxy.

Pravdou je aj to, že medzitým MUDR. Igor Bukovský, PhD aj vyhral už prvý súd, ktorý už rozhodoval v súvislosti s urážlivými vyjadreniami proti nemu. Bukovský 9. januára vyhral súd proti portálu Startitup a ten sa mu musel verejne ospravedlniť. Zároveň mu museli uhradiť nemajetkovú ujmu za výroky v jednom z článkov, ktoré Bukovský považuje za „porušenie osobnostných práv“. O veci rozhodol Okresný súd Bratislava V v spojení s Uznesením Krajského súdu v Bratislave zo dňa 29. septembra 2023. V článku, ktorý bol predmetom sporu, sa písalo okrem iného o tom, že lekár šíri hoaxy.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

„Ministerstvo pravdy“  zasiahlo. YouTube zrušil Bukovského kanál. Doživotne.

Odoberať
Upozorniť na
27 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne