Futbalisti Slovenska, foto:tasr

Slovák po šokujúcej prehre s Kazachstanom: Dostali sme hlúpy gól!

Slovenskí futbaloví reprezentanti prehrali vo štvrtom zápase 3. skupiny C-divízie Ligy národov na pôde Kazachstanu 1:2. Duel dohrávali v desiatich, keď v 87. minúte dostal priamu červenú kartu Ondrej Duda.

Na Kazachstan nenašli recept ani v druhom zápase

Slováci získali v reprezentačnom bloku 6 bodov v štyroch dueloch, v tabuľke im patrí druhé miesto a na lídra skupiny Kazachstan strácajú už štyri body. Jediný gól SR strelil v 51. minúte za stavu 0:2 Matúš Bero, pre ktorého to bol premiérový zásah v reprezentačnom A-tíme.

Slováci nastúpili druhýkrát pod taktovkou dočasnej trénerskej dvojice Samuel Slovák, Marek Mintál. Tá si po víťazstve 1:0 v Azerbajdžane pripísala prvú prehru. Slovenskí reprezentanti prehrali aj druhý vzájomný zápas s Kazachstanom, pred týždňom mu v Trnave podľahli 0:1.