Marcus Rashford, foto:ig/manuntd

Leicester zaváhal v Burnley, United bol bezzubý s Crystal Palace

Futbalisti Leicestru City remizovali v stredajšom stretnutí 29. kola najvyššej anglickej súťaže na ihrisku Burnley 1:1.

Skóre duelu otvoril už vo 4. minúte Matej Vydra, bod pre hostí zachránil ešte do prestávky Kelechi Iheanacho. „Líšky“ figurujú v ligovej tabuľke na treťom mieste o bod za Manchestrom Unisted a o päť bodov pred West Hamom, ktorý má zápas k dobru. Burnley je na 15. priečke.

Hráči Manchestru United remizovali na ihrisku Crystal Palace 0:0. Pripísali si tak štvrtý nerozhodný výsledok z uplynulých piatich zápasov. Po sérii nepriaznivých výsledkov, stratili futbalisti Manchestru United pod vedením nórskeho trénera Oleho Gunnara Solskjaera teoretickú šancu na zisk ligového titulu.

Pred mestským rivalom „Citizens“ strácajú už 14 bodov. Futbalisti pod vedením Pepa Guardiolu, hrajú skvelo, predsa len nestratili body už úžasných 21 zápasov v rade a cestu za titulom majú pevne vo svojich rukách.