eReport.sk
Cristiano Ronaldo, zahodil pásku. zápas proti Srbsku
Cristiano Ronaldo, foto:tasr

VIDEO Cristiano Ronaldo spôsobil ošiaľ: Zahodená páska ide do dražby!

Kapitánska páska, ktorú portugalský útočník Cristiano Ronaldo od zlosti hodil o zem po jeho nesprávne neuznanom góle v kvalifikačnom dueli futbalových MS 2022 v Belehrade, putuje v Srbsku do dražby.

Páska putuje na charitu

Tamojšia charitatívna organizácia chce jej predajom pomôcť v liečbe šesťmesačnému chlapcovi so spinálnou svalovou atrofiou. Ronaldo si mal v sobotnom zápase s domácim Srbskom (2:2) v nadstavení pripísať na konto víťazný zásah, keď lopta po jeho strele prešla celým objemom za bránkovú čiaru. Iný názor však mali rozhodcovia, ktorí nemali k dispozícii systém VAR ani technológiu na bránkovej čiare a gól neuznali. Ronaldo si za protesty vykoledoval žltú kartu a poriadne rozčúlený pri odchode do kabín šmaril kapitánsku pásku na zem.

Cristiano Ronaldo zahodil v zápase proti Srbsku kapitánsku pásku

Zdroj: video:yt/sportium

Naštvaný na rozhodcov odišiel z ihriska

Tú neskôr zdvihol jeden zamestnanec štadióna a venoval ju charitatívnej organizácii, ktorá ju od utorka ponúka v tri dni trvajúcej online dražbe. Informovala o tom agentúra AP. Portugalský kanonier mal po zápase na holandských rozhodcov ťažké srdce. „Byť kapitán reprezentácie je pre mňa česť a jedna z vecí, na ktorú som najviac hrdý. Vždy budem bojovať za Portugalsko, to sa nikdy nezmení. Ale niekedy je naozaj ťažké sa s niektorými vecami vyrovnať. Najmä ak máte pocit, že ublížili celému národu,“ hneval sa Ronaldo.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Cristiano Ronaldo spôsobil ošiaľ: Zahodená páska ide do dražby!

Futbal

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti