eReport.sk
reprezentácia Slovenska
Slovenská reprezentácia, foto:instagram

Slovensko čaká dôležitý zápas proti Švédsku: Bude to hra o všetko!

Slovenskú futbalovú reprezentáciu čaká po úspešnom zápase s Poľskom (2:1), ďalšie oveľa dôležitejšie meranie síl s reprezentáciou Švédska. Futbalisti Slovenska pod vedením trénera Tarkoviča si uvedomujú dôležitosť zápasu a mnohí z nich sa vyjadrili, že Švédsko bude ťažším súperom ako bol náš severný sused.

Bude to hra o všetko!

Slovenská reprezentácia nastúpi na svoj druhý zápas počas tohtoročných majstrovstiev Európy proti výberu Švédska. V hre je viac ako len bežné meranie síl. Víťaz tohto zápasu by mal mať teoreticky istú účasť vo vyraďovacej časti šampionátu. Švédsko čakala na úvod ťažká skúška v podobe reprezentácie Španielska. Bojovným a disciplinovaným výkonom sa podarilo proti gólovo impotentným hráčom z Pyrenejského polostrova utŕžiť cenný bod.

FOTO Z TRÉNINGU SLOVENSKEJ REPREZENTÁCIE NÁJDETE V GALÉRII

Foto: tasr

Švédom chýba na turnaji ich najväčšia hviezda “obor” Zlatan Ibrahimovič. Ten si tesne pred šampionátom privodil zranenie, ktoré ho vyradilo z hry. To však nemení nič na tom, že Švédsko disponuje viacerými šikovnými hráčmi „Švédov si určite zanalyzujeme tak ako Poliakov, uvidíme čo pre nás pripraví náš videoanalytik a čo od nich môžeme očakávať. Na EURO nie je ľahký súper. Švédi odohrali výborný zápas so Španielmi, keďže nedostali gól. Boli pevní v defenzíve a nebezpeční v protiútokoch. Dôležitý základ bude regenerácia, lebo určite nás čaká ešte náročnejší zápas. Pevne verím, že sa nám opäť vydarí,” vyjadril sa pred zápasom so Švédskom Lukáš Haraslín

Proti Slovensku aj s hráčom Juventusu

Dejan Kuluševski sa po nákaze koronavírusom opäť zapojil do tréningu. Dvadsaťjedenročný krídelník Juventusu Turín absolvoval v stredu iba individuálny tréning v centre švédskeho výberu v Göteborgu, keďže zvyšok mužstva mal voľný deň. Prvý tréning s tímom by však mal absolvovať už vo štvrtok. Švédi následne odletia do Petrohradu, kde sa v piatok stretnú v druhom zápase E-skupiny na EURO 2020 so Slovenskom.

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity

Šport