eReport.sk
Fredy Guarín, hráč interu miláno, kolumbia, dráma, útok
Fredy Guarín, foto:ig/f.g.

Krvavá dráma v dome bývalého hráča Interu: Zaútočil na svojich rodičov!

Bývalý záložník a hviezda talianskeho Interu Miláno Fredy Guarin bol zatknutý za napadnutie svojich rodičov vo štvrtok ráno v domácej Kolumbii.

Guarin len pred pár dňami požiadal svoj tím Millonarios o voľno kvôli osobným problémom a nezúčastnil sa žiadnych ani niekoľkých tréningov po sebe. Nikto nečakal, že by mohlo dôjsť ku krvavej potýčke. Polícia bola privolaná Guarinovou matkou, ktorá ich žiadala o pomoc, pretože ich mal ich si údajne napadnúť. Po zadržaní Guarina boli na sociálne siete zverejnené dve videá , pričom na jednom je vidieť ako 34-ročný muž kričal na policajta a na tom druhom dokumentuje jeho agresívne vyzývanie niekoho, aby s videami prestal.

Ako informoval novinár Guillermo Arango, kolumbijsky klub bude stáť pri hráčovi a poskytne mu potrebnú pomoc. Medzitým hlavný policajný generál odhalil, že bývalá hviezda Interu a FC Porto, bola pri zatknutí pod vplyvom omamných látok. Príčina konfliktu medzi hráčom a jeho rodičmi bude vecou ďalšieho vyšetrovanie. Zrejme však veľkú rolu v tejto situácii zohrali drogy a alkohol.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity

Šport