eReport.sk
James Harden, foto:instagram

Brooklyn vyhral v San Antoniu po predĺžení, Harden s triple double

Vedúci tím basketbalovej NBA Utah Jazz prehral v noci na utorok na palubovke New Orleans 124:129. Za víťazov dali Brandon Ingram i Zion Williamson po 26 bodov, druhý menovaný pridal aj 10 doskokov. Utahu nestačilo 31 bodov Bojana Bogdanoviča.  

Rozhodujúcou pasážou duelu bola tretia štvrtina, ktorá sa skončila 40:24 v prospech domácich. „Po prestávke sme nastúpili s lepšou energiou a dokázali zvíťaziť. Prvé dve štvrtiny som sa zoznamoval s ich obranou, ale potom som sa už chytil a išiel do toho naplno. Dnes sme chceli uspieť viac ako súper,“ povedal po zápase Williamson podľa agentúra AP. New Orleans patrí v Západnej konferencii stále až 11. priečka, dva zápasy za Memphisom, ktoré drží poslednú postupovú pozíciu do vyraďovacej časti.

Utah má aj napriek prehre stále na čele súťaže pohodlný náskok troch zápasov na Los Angeles Lakers. „Táto prehra je pre nás sklamaním, pretože o súperovi sme vedeli všetko. Neboli sme unavení, ani zaskočení, protivník neurobil niečo neočakávané. Iba my sme do toho nešli naplno,“ sebakriticky skonštatoval krídelník Utahu Donovan Mitchell, autor 21 bodov v zápase.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Brooklyn vyhral v San Antoniu po predĺžení, Harden s triple double

Aktuálne v športe

Futbal, hokej

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti