eReport.sk
Cheyenne „Pepper“ Hanson, boxerka, nemecká boxerka, zranenie
Cheyenne Hanson, foto:ig/ch.p.h.

Sexi boxerka sa po hrôzostrašnom zranení zmenila na nepoznanie!

Nemecká profesionálna boxerka Cheyenne “Pepper“ Hanson (23) sa ako tradične postavila do ringu na svoj ďalší zápas. To však ešte netušila, že čím bude tento zápas “špeciálny” a čo bude jeho vyvrcholením. Pre tentoraz sa všetko zmenilo a prišlo k hrôzostrašnému zraneniu!

Síce mladá Nemka si so svojou vyzývateľkou Alinou Zaitsevovou z Ukrajiny poradila a boj zvíťazila, no nedopadlo to úplne tak ako si predstavovala. Víťazstvo jej pripísali až po tom, čo hlavný rozhodca predčasne ukončil zápas. Po sérii priamych úderov do tváre jej extrémne napuchla a musela putovať priamo do nemocnice. Tvár sa nafúkla do mohutného hematómu, čo si vynútilo odvolanie boja. Hansonová sa stala víťazkou až po bodovaní rozhodcov, ktorí rozhodli v jej prospech.

Sexi boxerka pridala fotku na svoj Instagram ako vyzerala pred a po zápase – Foto: ig/cheyennehanson

Súboj bol zastavený pre hlavový stret medzi oboma bojovníčkami. Hansonová zdieľala na svojom Instagramovom profile fotografie ako vyzerala pred a po zápase. Jej fanúšikovia boli zhrození a jediné na čo sa zmohli, bolo zaprianie skorého uzdravenia. Hansonová si od ringu na dlhší čas oddýchne, pretože ju čaká rekonvalescencia dlhá až niekoľko týždňov. Cheyenne si “brutálnym” víťazstvom zabezpečila triumf na medzinárodných majstrovstvách v Nemecku. Okrem iného si pripísala ďalší rekordný zápas v ktorom nenašla súperku.

Sexi boxerka Cheyenne “Pepper” Hanson

Foto: ig/cheyennehanson

Podobný hrôzostrašný moment zažila aj známa poľská zápasníčka v prestížnej organizácii UFC Joanna Jedrzejcyzk.

Zdroj: video:yt/ufcmoments

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne v športe

Futbal, hokej

Politika

Správy

Celebrity

Šport