eReport.sk
Marek Hamšík, foto:tasr

Očakávaný prestup sa nekoná: Hamšík sa so Slovanom nedohodol!

Z megaprestupu napokon nič nebude. Marek Hamšík dnes rokoval s vedením ŠK Slovan Bratislava, ale hoci sa zdalo, že príde k vzájomnej dohode, všetko je inak.

Nesúhlasil s podmienkami

Podľa našich informácií sa požiadavky prezidenta belasých Ivana Kmotríka mladšieho výrazne líšili od tých, s ktorými prišiel na stretnutie do Bratislavy kapitán našej reprezentácie. Kmotrík mal žiadať Hamšíka, aby v klube pôsobil do minimálne augusta, ale Marek nemal s touto podmienkou súhlasiť. Jeho snahou bolo rozohrať sa v Slovane a následne si hľadať nový klub v iných krajinách, v ktorých sa v lete opäť otvorí prestupové okno.

Čo  bude ďalej s Hamšíkom?

Už veľa možností nemá, keďže do väčšiny krajín sa momentálne už prestúpiť nedá. Zákulisné informácie však naznačujú, že by sa mohol sťahovať na sever Európy. Vo Švédsku je oňho záujem a keďže sa tam nová sezóna začína až 10. apríla, tak je veľmi pravdepodobné, že by mohol práve tam zakotviť. Pred európskym šampionátom potrebuje nabrať hernú prax a keďže to nebude v Slovane, Švédsko môže byť dobrou alternatívou.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Očakávaný prestup sa nekoná: Hamšík sa so Slovanom nedohodol!

Futbal

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti