eReport.sk
Lukáš Haraslín, foto:instagram

Nešťastný zápas Haraslína: Zavinil a vybojoval jedenástku!

Slovenský futbalista Lukáš Haraslín bol jednou z hlavných postáv infarktového záveru zápasu talianskej ligy medzi Sassuolom a Neapolom.

Zavinil a vybojoval jedenástku

V 90. minúte stredajšieho duelu 25. kola zavinil jedenástku, po ktorej Lorenzo Insigne zabezpečil hosťom vedenie 3:2. Slovenský krídelník však v nadstavenom čase svoju chybu napravil, po dravom prieniku ho Konstantinos Manolas zastavil iba za cenu faulu a Francesco Caputo z bieleho bodu zariadil konečnú remízu 3:3. Haraslín sa dostal na ihrisko v 85. minúte rovnako ako stredopoliar Neapola a jeho spoluhráč z reprezentácie Stanislav Lobotka.

Zostrihy zápasu:

Zdroj: video:yt/seriea

De Zerbi bol nadšený

Tréner Sassuola Roberto De Zerbi bol po zápase nadšený z predvedeného výkonu. „Hrali sme výborne a zaslúžili sme si vyhrať. Dvakrát sme viedli, no Neapol potvrdil svoju silu.,“ uviedol pre talianske médiá De Zerbi, ktorý je už dlhší čas v hľadáčiku prezidenta Neapola Aurelia de Laurentiisa. Caputo však priznal, že mu pri zahrávaní penalty v závere nebolo všetko jedno. „Kopať jedenástku v piatej minúte nadstaveného času nikdy nie je jednoduché, no zachoval som si chladnú hlavu“.

Insigne zúril

Vyrovnávajúci gól poriadne rozzúril kapitána Neapola Insigneho, ktorý po zápase nahnevane odhodil fľašku s vodou a kopol do reklamného panela. Pri odchode do šatne kričal: „Toto je na figu mužstvo.“ Insigne mohol v 21. minúte otvoriť skóre, no prvý pokutový kop nepremenil. Neapolčania sú v neúplnej tabuľke na šiestom mieste s trojbodovou stratou na piaty AS Rím, majú však zápas k dobru.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nešťastný zápas Haraslína: Zavinil a vybojoval jedenástku!

Futbal

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti