tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
americká lyžiarka Mikaela Shiffrinová, foto:tasr

Mikaela Shiffrinová má obavy z blížiacej sa olympiády: Je to nepríjemná myšlienka

Americká lyžiarska hviezda Mikaela Shiffrinová priznala, že na nadchádzajúcu zimnú olympiádu v Pekingu hľadí trochu s úzkosťou.

Dúfate, že pôjdete na olympiádu, je to skvelá udalosť, vrchol kariéry a bude to skvelé. A pritom je tá myšlienka nepríjemná,“ uviedla Shiffrinová. Trojnásobná celková víťazka Svetového pohára (2017, 2018, 2019) sa v minulej sezóne zamerala hlavne na technické disciplíny slalom a obrovský slalom. V novej, ktorá odštartuje už o týždeň v rakúskom Söldene, by chcela víťaziť aj v tých rýchlostných. „V ideálnom prípade pôjdem podobný program, aký som mal pred predchádzajúcou sezónou, no uvidíme, ako to pôjde,“ citovala ju agentúra AFP.

Má v pláne napodobniť výkony zo Svetového pohára

Dvadsaťšesťročná pretekárka by chcela v Pekingu napodobniť svoje výkony z tohtoročných majstrovstiev sveta, na ktorých štartovala v štyroch disciplínach a vo všetkých skončila na pódiu. K zlatu v kombinácii, v ktorej skončila druhá Slovenka Petra Vlhová, pridala striebro v obrovskom slalome a bronzy v slalome a super-G. Shiffrinová však priznala, že jej forma, kondícia a náročné požiadavky olympijských súťaží ju môžu prinútiť zmeniť plán.

Bude to všetko zvažovať

Rozhodne zvážim, ako bude fyzicky a mentálne náročné začať sezónu s kĺzavými i rýchlostnými disciplínami a ako sa to bude vyvíjať pred olympiádou. Čím budeme bližšie, budeme musieť vyhodnotiť, ako som na tom a ako sa cítim.“

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Mikaela Shiffrinová má obavy z blížiacej sa olympiády: Je to nepríjemná myšlienka

Aktuálne v kategórii

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku