eReport.sk
Ronaldo v Bratislave?
Cristiano Ronaldo, foto: tasr

Ronaldo v Bratislave? Hotový ošiaľ! Vstupenky na septembrové zápasy Slovenska sa vypredali rekordne rýchlo

Ronaldo v Bratislave? Vstupenky na septembrové kvalifikačné futbalové zápasy ME 2024 SR – Portugalsko (8.9.) a SR – Lichtenštajnsko (11.9.) sa vypredali počas 38 minút. Už pred oficiálnym začiatkom predaja (11.00) bolo na stránke spoločnosti predávajúcej vstupenky aktívnych približne 14.000 používateľov, ktorý sa neskôr ešte zvýšil. Na svojom webe o tom informoval Slovenský futbalový zväz (SFZ).

Ronaldo v Bratislave?

Do voľného predaja išlo 12.630 vstupeniek na bratislavské duely, ktoré sa vypredali do 11:38, záujem o ne bol mnohonásobne vyšší. Z tohto dôvodu nebolo možné ani uspokojiť všetkých záujemcov. Na zvyšnú kapacitu vstupeniek majú opcie Portugalská futbalová asociácia, UEFA a na oba zápasy partneri SFZ ako aj regionálne a oblastné futbalové zväzy. Blokované sektory v spodnom ovále, ako aj nevyužité vstupenky z partnerských opcií, budú uvoľnené do online predaja v druhej polovici augusta. SFZ bude o tejto skutočnosti vopred informovať.

Oba septembrové zápasy budú vedené v osobitnom režime. Vstupenky predávajú výhradne na meno, priezvisko, dátum narodenia a adresu každého držiteľa vstupenky bez ohľadu na sektor. Zmena držiteľa vstupenky nebude možná. Ronaldo v Bratislave?

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ronaldo v Bratislave? Hotový ošiaľ! Vstupenky na septembrové zápasy Slovenska sa vypredali rekordne rýchlo

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php