eReport.sk
Lindsey Vonnová, lyžiarka, randí
americká lyžiarka Lindsey Vonnová, ig/l.v.

Vonnová len pár týždňov po rozvode randí: Hokejovú hviezdu vymenila za neznámeho mladíka!

Pred pár týždňami šokovala svet správa, že sa bývalá svetová lyžiarka Lindsey Vonnová rozviedla s hokejovou hviezdou PK Subbanom. Dnes však už 36-ročná Vonnová nežiali a užíva si život naplno, čo neuniklo ani objektívom fotografov.

Tí pristihli Vonnovú pred známou reštauráciou v Santa Monice. Na tom by nebolo nič nezvyčajné ak by jej spoločnosť nerobil nový neznámy mladík s ktorým mali k sebe celkom blízko, veď posúďte sami. Lindsey elegantne nahodená nechala z dlhého kabátu vyniknúť dokonalé nohy a celkovo jej to s fešákom náramne svedčalo. Američanka sa vyjadrila na adresu špekulácii, ktoré média spôsobili, že tajomný mladík je len jej dobrým priateľom.

Lindsey Vonnová randí s neznámym mladíkom

Po rozchode s kanadským reprezentantom napísala na svoj Instagram vysvetlenie svojim fanúšikom, prečo k samotnému rozchodu došlo. „Prežili sme s P.K. neuveriteľné chvíle. Je super, láskavý a dobrý muž. Vzájomne sa rešpektujeme a o po vzájomných rozhovoroch sme dospeli k tomu, že chcem v našich životoch pokračovať oddelene. Stále sa však máme radi a sme dobrí priatelia,” napísala po rozchode 36-ročná bývalá lyžiarka.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne v kategórii

Aktuálne v športe

Politika