eReport.sk
Dorothea Wiererová, foto:ig/d.w.

Najkrajšia biatlonistka sveta provokuje na Instagrame: Ukázala prsia a sexi krivky v plavkách!

Do začiatku novej biatlonovej sezóny zostáva niečo cez dva mesiace, a tak si talianska kráska Dorothea Wiererová (31) užíva posledné pokojné chvíľky pred zimným kolotočom pretekov. K svojmu relaxu si vybrala luxusný rezort na Sardínii a fanúšikom z neho poslala sexi pozdrav.

Po kolená v priezračne čistom mori pôsobila v modrozelených plavkách ako morská víla. Prekrásna brunetka si je plne vedomá svojich predností, ktoré jej spoločne s jej výbornými výsledkami zabezpečili početnú skupinu oddaných fanúšikov. Svojou krásou pravidelne boduje v rôznych anketách a často je považovaná za vôbec najkrajšiu biatlonistky sveta.

FOTO DOROTHEA WIEREROVEJ NÁJDETE V GALÉRII

Foto: ig/dorotheawierer

Úspešná je ale aj vo svojom športe. Trojnásobná majsterka sveta a dvojnásobná olympijská medailistka dokáže pri behu s puškou na chrbte veľké veci. Aj vo Svetovom pohári dokazuje stabilne svoju kvalitu. Veď za posledných šesť rokov nebola nikdy v celkovom poradí na horšom ako piatom mieste a dvakrát dokonca celý podnik opanovala. Aj v nadchádzajúcej sezóne bude určite chcieť atakovať medailové pozície.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne v kategórii

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity

Šport