eReport.sk
Tiger Woods, foto:tasr

Woodsova milenka: Ležal v mojej posteli, bol to môj Tiger

Škandály, aféry, sex – taký bude dokument o fenomenálnom americkom golfistovi Tigerovi Woodsovi, ktorý budú môcť diváci sledovať už o týždeň. Okrem iného v ňom Woods prelomí mlčanie o mnohých aférach.

Úžasná kariéra a pád na dno

Tiger Woods (45) má za sebou úžasnú kariéru. Ako 21-ročný sa stal historicky najmladším víťazom turnaja z kategórie Masters, neskôr sa z neho stal najlepší golfista sveta. Stal sa prvým športovcom, ktorý v kariére zarobil viac ako miliardu amerických dolárov. V roku 2009 však prišiel pád na dno. Zo vzorného športovca sa stal neverný manžel. Bývalú manželku Elin Nordgrenovú (41) mal údajne podviesť so 121 ženami. Jednou z nich je aj Rachel Uchitelová (45). Práve vďaka nech sa o aférach začalo hovoriť. Woodsovi našla manželka v telefóne zaľúbené správy od Rachel. Mala byť medzi nimi aj SMS s textom: „Si jediný, koho som milovala.”

foto:ig/t.woods

Dokument má priniesť objasnenie

Život Woodsa bol sfilmovaný. Prvá časť dvojdielneho dokumentu bude odvysielaná 10. januára, trailer však už naznačil, čo všetko môžu diváci očakávať. Woodsovu závislosť na sexe, drogové aféry, obrázky z detstva či manželskú nevera. Dokument nie je určený len fanúšikom golfu. O najznámejšej afére nebude hovoriť Tiger, ale mlčanie prelomí jeho bývalá milenka Rachel Uchitelová. „Ležal v mojej posteli, bol to môj Tiger,” povie v ukážke dokumentu žena, ktorá prišla o snúbenca počas teroristických útokov 9. septembra 2001.

Uchitelová je manažérka nočného klubu, hosteska a televízna korešpondentka.

foto:ig/r.uchitel

Uchitelová prezradila, prečo sa rozhodla o celom škandále prehovoriť. „Bolo to ťažkých 10 rokov, počas ktorých som musela len sedieť a počúvať, ako ľudia hovoria o mne veci a nemajú žiadne potuchy o tom, ako to naozaj bolo. Bolelo ma to, nebolo to jednoduché,” hovorí jedna z údajne 121 žien, ktoré mali mať milostný pomer s Woodsom.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Woodsova milenka: Ležal v mojej posteli, bol to môj Tiger

Aktuálne v športe

Futbal, hokej