eReport.sk
Viktor Kríž, Richard Hamšík Zdroj: uniknuté video

Ukrajinci na front! Uniknuté VIDEO futbalového agenta Kríža a Hamšíka staršieho vyvolalo rozruch


Vo videu vidno pohybovať sa ďalších ľudí, no je ťažké ich identifikovať. Z pozadia ale údajne počuť hlas redaktora telerozhlasu Hlavenu. Štáb RTVS sa nachádza v dejisku futbalového šampionátu UEFA EURO 2024 v Nemecku.

Online priestorom sa dnes rýchlosťou blesku rozšírilo video, ktoré vyvolalo poriadny rozruch. V predstieranej pozícii redaktora RTVS v ňom účinkuje futbalový agent Viktor Kríž a s kamerou v ruke pózuje otec Mareka Hamšíka Richard. Z videa vyplýva, že malo ísť o žart a nebolo určené pre verejnosť.

Ukrajinci na front!

„Zajtra hráme kľúčový zápas v reprezentačnej histórii. Máme tu reportéra a kameramana,“ informuje hlas vo videu. Kríž prevezme slovo a hovorí o „ťažkom zápase“, ktorý čaká slovenskú reprezentáciu.

„Musíme vyhrať nad tými Cigánmi poj*banými – Rumunmi. A verím, že Belgičania vyhrajú s tými poj*banými Ukrajincami, ktorí si zaslúžia nič iné, než ťahať do p*če domov. Nech radšej na fronte bojujú,“ vyjadruje sa vo videu Kríž s mikrofónom RTVS v ruke. Ostatní sa na výrokoch bavia.

„My sme Slovensko, my budeme prví v skupine, my vyhráme skupinu. Budeme hrať 2. júla v Mníchove zápas prví z našej skupiny proti nejakým kok*tom z tretích miest,“ pokračuje vo videu Kríž.

Vo videu vidno pohybovať sa ďalších ľudí, no je ťažké ich identifikovať. Avšak z pozadia údajne počuť hlas redaktora telerozhlasu Ľuboša Hlavenu. Štáb RTVS sa nachádza v dejisku šampionátu UEFA EURO 2024 v Nemecku.

„RTVS sa dištancuje od videa a jeho obsahu. Nahrávka, na ktorej je technické vybavenie RTVS, bola natočená bez vedomia televízie. Nevystupujú v nej jej zamestnanci. Využitie techniky cudzími osobami je už predmetom vyšetrovania. Na jeho základe RTVS vyvodí dôsledky,“ uvádza sa vo vyhlásení RTVS.

Zdroj: HNonline, StartItUp

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ukrajinci na front! Uniknuté VIDEO futbalového agenta Kríža a Hamšíka staršieho vyvolalo rozruch

Odoberať
Upozorniť na
27 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal