eReport.sk
Úplne zbytočná smrť
Zdroj: facebook Polícia SR

Otrasná smrť dojčaťa v rozpálenom aute. Rodičia odišli do kostola a nechali ho tam

Úplne zbytočná smrť. V meste Palm Bay v americkom štáte Florida vyšetrujú smrť 11-mesačného dieťaťa. Jeho rodičia ho nechali v rozhorúčenom aute, zatiaľ čo boli v kostole na nedeľnej bohoslužbe. TASR informuje podľa agentúry AP dodala, že k tragédii došlo.

Dievčatko bolo asi tri hodiny v aute zaparkovanom pred kostolom, kde jeho rodičia pôsobia ako pastori. Previezli ho do nemocnice, kde ho však vyhlásili za mŕtve.

Nikto zatiaľ nebol zatknutý a podľa úradov vyšetrovanie pokračuje.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Už pozná dátum súdu.
  2. Trump má vyzývateľa
  3. Ďalší masaker v USA
  4. Ron DeSantis

Podľa amerického Národného úradu pre bezpečnosť cestnej premávky (NHTSA) môže teplota v aute dosiahnuť až 70 stupňov Celzia počas stredne teplého letného dňa.

Vnútrajšok auta sa tým mení na skleník a pri dlhodobom pobyte u dieťaťa môže dôjsť k zlyhávaniu základných životných funkcií – vedomia, dýchania a krvného obehu. V niektorých prípadoch môže nastať smrť už po 15 až 20 minútach. Z takéhoto nebezpečenstva navyše nevedia uniknúť, pretože si nevedia otvoriť okná alebo dvere.

Podľa NHTSA na prehriatie v aute v roku 2022 zomrelo v Spojených štátoch až 33 detí.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Otrasná smrť dojčaťa v rozpálenom aute. Rodičia odišli do kostola a nechali ho tam

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php