eReport.sk
Atentátnik Juraj Cintula v rukách polície
Atentátnik Juraj Cintula v rukách polície, zdroj: fb

Nové zistenia! Útočník Juraj C. vraj vôbec nebol príjemným človekom! Nemalo zmysel mu oponovať


Prečo sa snažia ho prezentovať inak? Ozývajú sa ďalší ľudia, ktorí prišli do osobného kontaktu s útočníkom na premiéra R. Fica. Tieto výpovede sú iné ako tie, ktoré prinášajú progresívne a liberálne médiá. Juraj C. vraj nemal príjemnú povahu a nemalo zmysel v diskusii mu oponovať. Mal veľmi vyhranené politické názory a často sa agresívne vyjadroval na sociálnej sieti. Informácie prináša Pluska.

Prečo sa snažia ho prezentovať inak?

Na portáli 1pluska vyšiel článok, ktorý stavia atentátnika do úplne iného svetla. Zatiaľ čo liberálne a progresívne médiá Juraja C. vykresľujú ako príjemného, mierumilovného a obľúbeného muža, realita môže byť úplne iná. Ozvali sa ľudia, ktorí ho poznali z úplne inej stránky. Tí tvrdia niečo úplne iné.

Juraj C. sa narodil v Bardejove v učiteľskej rodine, tá sa neskôr presídlila do baníckej oblasti. Mal rád poéziu, stal sa členom Literárneho klubu Dúha. Aj tu mali výhrady voči jeho správaniu.

Mohlo by vás zaujímať:

Pluska informuje, ako sa o ňom vyjadrila jedna z členiek. „Napokon sme sa od neho doslova dištancovali. My sme sa konfrontovali iba v oblasti literatúry… Juraj sa od nás odlišoval, my sme písali o láske, šťastí, o bežnom živote, on preferoval rebelantské témy. Ale bol to zručný básnik, jeho básne mali hodnotu. Dnes, ak si ich prečítam, však pozerám na ne inak. Dokonca opísal skutočný príbeh, ktorý sa stal v minulosti, a nezmenil v ňom mená. Všetci ho pred tým varovali, ale on šiel svojou cestou a knihu vydal,“ povedala autorka básní.

Pluska sa ďalej od členky dozvedela toto: Juraja potom prijali do Slovenského spolku spisovateľov a na kolegov z klubu nazeral z výšky. “Nikdy neprijal iný názor, nemalo zmysel mu oponovať. Bol vyhranený voči komunistom, potom proti stranám, ktoré ich nasledovali, či už SDĽ, Hlas, Smer. Obviňoval ich zo všetkého, mal k nim averziu,” pokračuje kolegyňa. “To, že sa angažuje príliš, sme sledovali aj u neho na facebooku. Bol agresívny, niekedy som až nechápala, že mal odvahu zverejniť nejaké statusy, no vyplývalo z nich, že Ficovi neprial nič dobré, boli tam náznaky vyhrážok.” Dodala, že si mnohí po voľbách všimli, že na sociálnej sieti zverejnil niečo v zmysle, že Ficovi pomôže už len guľka.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nové zistenia! Útočník Juraj C. vraj vôbec nebol príjemným človekom! Nemalo zmysel mu oponovať

Odoberať
Upozorniť na
25 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: